Охолоджувальна підставка для ноутбука з двома вентиляторами та блакитною підсвіткою, призначена для зручності використання клавіатури та інтенсивного охолодження.
Характеристики:
2 вентилятори з живленням від порту USB, що забезпечують інтенсивне охолодження
Захищає ноутбук від перегрівання
Забезпечує нахил для комфортного набору тексту
Широка підставка розміром 360 x 280 мм підходить для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17.3 дюйма
Сітчасте металеве верхнє покриття для забезпечення оптимального потоку повітря
Відділення для зберігання кабелю
Додатковий порт USB
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 640 г |
| Воздушный поток | нет данных |
| Габариты | 360х280х50 мм |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Количество выходов USB2.0 | Нет |
| Количество выходов USB3.0 | Нет |
| Максимальная диагональ устройства | 17.3" |
| Материал | Металл/пластик |
| Питание | от USB |
| Размеры вентилятора | 125х125 мм |
| Скорость вращения | - |
| Тип охлаждения | активное |
| Уровень шума | нет данных дБ |
Информация для заказа
- Цена: 839 ₴






