Високоякісна ігрова охолоджувальна підставка для ноутбука з 5 вентиляторами та світлодіодною підсвіткою
Надійна конструкція з жорсткою сітчастою??верхньою панеллю з алюмінію
Покращує робочі характеристики ноутбука та забезпечує оптимальний нахил і висоту
5 вентиляторів із підсвіткою синього кольору (1 вентилятор діаметром 130 мм, 4 — 50 мм)
Підходить для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17,3 дюйма
5 положень нахилу, висота до 190 мм
Завдяки знімній підставці ваш телефон завжди буде в полі зору
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1060 г |
| Воздушный поток | 70 CFM |
| Габариты | 400х280х50 мм |
| Количество вентиляторов | 5 |
| Количество выходов USB2.0 | Нет |
| Количество выходов USB3.0 | Нет |
| Максимальная диагональ устройства | 17.3" |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Питание | от USB |
| Размеры вентилятора | 130х130 мм, 50х50 мм |
| Скорость вращения | 800 об/мин |
| Тип охлаждения | активное |
| Уровень шума | 45 дБ дБ |
Информация для заказа
- Цена: 1 919 ₴






