Функціональність, підкріплена практичністю дизайну
Мікрохвильова піч Panasonic NN-GT264MZUE неабияк спрощує життя навіть тим, хто абсолютно не вміє готувати. Прилад сам виконає приготування різних страв, досить лише скористатися відповідними програмами, яких у моделі передбачено 9 штук. Швидко та легко можна розігріти готові та напівготові страви, розморозити м'ясо або рибу. Об'єм камери печі дасть змогу готувати одночасно на 3-4 порції. Така функціональність приладу поєднана практичністю в його дизайні. Панель керування спроєктована так, щоб користувач зумів без зусиль розібратися з вибором потрібних програм і використанням функціональних можливостей печі.
Кварцовий гриль, що забезпечує ідеальне просмаження й апетитну скоринку
У мікрохвильовій печі є функція гриля кварцового типу. З його допомогою можна створити найсмачніші шедеври з ароматною, приголомшливо хрусткою скоринкою й оптимальним просмаженням. Водночас всередині приготованого м'яса, риби або овочів збережеться соковитість і природний смак продукту.
Блокування приладу від дітей
Якщо в сім'ї є маленькі діти, ця модель мікрохвильової печі буде дуже доречною. Захистити від небажаного використання приладу допоможе функція блокування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 258 х 443 х 340 мм |
| Диаметр поворотного стола | 25 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Да |
| Тип | с грилем |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Цвет корпуса | черный с серебристым |
| Ширина | 40 - 45 см см |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴







