Це універсальний відеореєстратор від бренда Carcam, який являє собою надійний пристрій з основними функціями та зручним магнітним кріпленням, що дає змогу миттєво встановлювати та знімати його. Корпус має лаконічний дизайн і обладнаний TFT LCD екраном діагоналлю 2,5 дюйма з гарним кутом огляду. Він дає змогу переглядати відзнятий матеріал безпосередньо на пристрої.
Процесор Generalplus 6248 забезпечує якісне записування відео з високою роздільною здатністю. Камера знімає відео у форматі FullHD 1920?1080 з частотою 30 кадрів на секунду. Цього досить, щоб на знятому матеріалі розглянути всі деталі, як-от номерний знак, обличчя людей або дорожні знаки. Кут огляду 170° дає змогу фіксувати все, що відбувається на досить широкій ділянці дороги попереду автомобіля.
Активація відеозапису відбувається автоматично під час подавання живлення й ведеться в циклічному режимі без втрати даних. Зберігаються файли у форматах AVI на зовнішній носій, а саме карту пам'яті microSD місткістю до 64 Гб. Рекомендований клас швидкості карт пам'яті від 4 до 10HC.
Робоча напруга 12 В. Живлення походить від автомобільного блока, а вбудований акумулятор слугує для збереження параметрів, дати та часу.
У пристрій вбудований датчик удару (G-сенсор). Він автоматично зберігає файли від перезапису, які були зафіксовані в момент різкого прискорення, гальмування або зіткнення.
Комплектація: відеореєстратор, зарядний пристрій від прикурювача, USB-кабель, кріплення на скло, інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carcam |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество камер | 1 |
| Наличие GPS | Нет |
| Разрешение записи | 1920х1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Вес | 150 г |
| Встроенная память | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Датчик движения | Да |
| Дисплей | 2.5" |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| Карта памяти | MicroSD до 64 ГБ |
| Ночной режим | Нет |
| Питание | автомобильный адаптер (5В/2А) |
| Порты и разъемы | USB |
| Размеры | 80 x 60 x 34.5 мм |
| Сенсор, мегапикселов | 12 |
| Способ активации записи видео | при подаче питания/по движению |
| Угол обзора камеры | 170 град. |
| Формат видео | AVI |
Информация для заказа
- Цена: 2 775 ₴








