Пориньте у світ улюбленого контенту
Телевізори з Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодною підсвіткою позаду екрана, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол різнобарвного світла. Ваш телевізор здається великим, і ви глибше занурюєтеся в улюблені спортивні програми, фільми та ігри.
Яскравий перегляд із чітким зображенням
Насолоджуйтеся будь-яким контентом на цьому світлодіодному телевізорі 4K UHD з Ambilight. Процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість відтворення чіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Ви отримуватимете найкращі враження від перегляду.
Легко знаходьте те, що шукаєте
Ви швидко знайдете потрібний контент на новій розумній телевізійній платформі Smart TV. Подобається серіалу? Ви можете продовжити перегляд прямо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати категорії, як-от бойовик або драма, й отримувати пропозиції всіх найкращих потокових сервісів в одному місці.
Dolby Atmos для кінематографічного звуку
Dolby Atmos занурює вас, розміщуючи звукові ефекти в просторі навколо та над вами. Незалежно від того, що пролітають над головою космічні кораблі або тихі кроки, що звучать ззаду, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
Чудовий варіант для ігор
HDMI 2.1 дає змогу вам отримати максимум переваг від консолі, забезпечуючи швидкий геймплей і плавну графіку. Підтримується змінна частота оновлення (VRR), а під час вмикання консолі автоматично активується настроювання низької затримки введення. Ігровий режим Ambilights підсилює гострі відчуття.
Працює з голосовими помічниками
Ви можете вибрати голосовий помічник. Натиснувши кнопку Alexa на пульті дистанційного керування, ви зможете за допомогою голосу знаходити фільми та передачі, переглядати рекомендації, керувати сумісними розумними домашніми пристроями та багато іншого. Також можна керувати телевізором за допомогою розумних колонок Google.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 14 кг |
| Вес с подставкой | 14.2 кг |
| Видео | AVI, MKV, H264/MPEG-4, AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 20 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Операционная система | Philips Smart TV |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | Pixel Precise Ultra HD |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1116x655x82 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1116x716x263 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | 734 мм |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Угол обзора | нет данных |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 118 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 32 399 ₴




