Робот Philips XU3000/01 пилососить і миє жорстку підлогу одним рухом, щоб прибрати тонкий шар пилу, який щодня накопичується на підлозі. Він усуває більше дрібного пилу, ніж тільки внаслідок сухого прибирання, щоб підошви ваших ніг залишалися чистими, якщо ви пройдете босоніж.
Робот виготовлений із високоякісних матеріалів, завдяки чому вони легко впишуться в інтер'єр вашого будинку. Застосунок для роботи Philips HomeRun є зручним та інтуїтивно зрозумілим, що ідеально підходить для користувачів-початківців. Він містить покрокові інструкції та корисні відеоролики, які допоможуть вам використовувати роботу максимально ефективно. Застосунок взаємодіє з роботом, контролюючи його роботу, надаючи звіти та оновлюючи інформацію про результати прибирання, хай де ви будете, і показуючи в реальному часі, де робот прибирає.
Завдяки надзвичайно високій потужності 4000 Pa, робот-пилосос може підбирати велике сміття, як крихти, так і дрібний пил. Робот автоматично збільшує потужність всмоктування, коли заїжджає на килим або килимове покриття, щоб захопити дрібні частинки пилу глибоко в килимі.
Потужна літієво-іонна батарея ємністю 4800 мА·год забезпечує автономну роботу до 200 хвилин, тому від одного заряду можна прибрати до 185 кв. м. Коли батарея розрядиться, робот автоматично повернеться на станцію для заряджання. Щойно батарея зарядиться, він повернеться до місця, де зупинив роботу, щоб відновити прибирання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Philips |
| Вес | 3.8 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 6.5 ч |
| Время работы на 1 заряде | 181 - 240 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 200 мин |
| Высота преодоления порогов | 17 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | нет данных |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, зарядная станция, накладка из микрофибры - 2 шт, шнур питания, инструкция, гарантийный талон |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 4000 Па |
| Мультикартография | Нет |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 350 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 341 х 96 х 341 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Нет |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Нет |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ковер с низким ворсом, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Нет |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 66 дБ дБ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴










