Вивільняє час для улюблених занять: інтелектуальний робот-пилосос RCV 3 бере на себе всю турботу про прибирання підлоги.
Після увімкнення він самостійно систематично очищає як тверді підлогові покриття, так і килими з коротким ворсом. Сухе сміття, що збивається щіткою, і бічною щіткою, що прибирає по краях, всмоктується апаратом і спрямовується у вбудований сміттєзбірник. За потреби апарат RCV 3 може проводити й вологе прибирання. У разі зниження заряду акумулятора він здійснює його проміжний підзаряд, а після закінчення роботи завжди повертається до своєї базової станції.
За допомогою мобільного застосунка робот-пилосос RCV 3 можна відправити в початкову подорож, під час якого його лідерська навігація автоматично становить план приміщень. Для кожного приміщення можна задати індивідуальні параметри прибирання, зокрема визначити зони сухого та вологого прибирання, а також зони, які не мають очищатися апаратом.
RCV 3 можна легко увімкнути кнопкою на корпусі або подати йому команду початку прибирання зі смартфона. У застосунку можна попередньо скласти індивідуальний графік прибирання. Інформація про те, що в роботу апарата потрібне втручання його власника, у багатьох ситуаціях видається в мовній формі.
Вологе прибирання
Для поліпшення результатів прибирання в апараті RCV 3 передбачена також можливість вологого прибирання. За потреби встановлюється мийне пристосування з мікроволоконною серветкою й заповнюється бачок для чистої води. Робот-пилосос RCV 3 здатний окремо проводити тільки сухе або вологе прибирання або працювати в режимі їх комбінації.
Точна навігація
Датчики липкої системи апарату RCV 3 забезпечують точне побудова планів приміщень і безпечне переміщення ними в процесі прибирання. Швидкодійна система навігації на основі технології LiDAR надійно сканує приміщення навіть у темряві та створює карти для безпечного переміщення ними.
Датчики перепаду висот
Датчики перепаду висот надійно запобігають падінню апарата RCV 3 зі сходів або високих поступань. Датчики сканують підлогу та у разі виявлення великого перепаду висот видають системі керування сигнал розвороту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Нет |
| Бренды | Karcher |
| Вес | 3.7 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 3 ч 50 мин |
| Время работы на 1 заряде | 60 - 120 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 120 мин |
| Высота преодоления порогов | 18 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | Нет |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Нет |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, зарядная док-станция, фильтр, инструкция, гарантийный талон |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 2500 Па |
| Мультикартография | Нет |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 500 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 x 350 x 97 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Нет |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Нет |
| Технология навигации | SoF LiDAR |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Нет |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 67 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 17 359 ₴










