Актуальний помічник Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY
Такий накопичувальний водонагрівач від компанії-виробника Ariston дає можливість відчути повний комфорт користування будь-якій людині незалежно від того, де він використовує таку техніку: в приватному будинку або квартирі, для особистих або комерційних цілей. Він у будь-якому разі здатний підтримувати необхідну температуру води та раціонально використовувати ресурси. Завдяки потужності 1800 Вт Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY здатний нагрівати воду в кількості 50 літрів за пів години (1 година 27 хвилин), а завдяки спеціальним високоякісним і екологічним матеріалам нагріта рідина зберігає тепло впродовж тривалого часу без постійної потреби підтримувати температуру. Бак виготовлений із неіржавкої сталі, а всередині покритий емаллю, яка здатна витримати досить тривалий цикл експлуатації.
Простота та легкість взаємодії з водонагрівачем
Завдяки вертикальному баку циліндричної форми Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY може поміститися в тісне та вузьке приміщення, що робить його затребуваним, з огляду на те, наскільки демократична ціна цього товару. У комплекті до водонагрівача передбачено надійне кріплення на стіну. Для комфортнішого керування всі елементи регулювання розміщені спереду. Всі настроювання доступні навіть користувачам, у яких не було раніше досвіду користування подібними пристроями. Для зрозумілішої роботи із системою є РК-дисплей, на якому у разі неполадок з'являється повідомлення.
Підігрівання нового рівня
Ця модель водонагрівача працює за допомогою двох ТЕНів, які здатні нагрівати воду до 80 °C. Конструкція найбільш ТЕНів розроблена в такий спосіб, що удар електричним струмом під час зламання апарата практично неможливо. Крім цього, вона гарантує мінімальне скупчення опадів і утворення накипу через роботу з жорсткою водою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.5 кг |
| Время первоначального нагрева | 2 ч 11 мин |
| Высота | 70-90.9 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 450 х 758 х 470 мм |
| Защита (УЗО) | нет данных |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Материал бака | нет данных |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 13 640 ₴









