Зовнішнє термостійке покриття
Спеціальне зовнішнє покриття захищає поверхню нашого посуду від нагару, полегшує догляд і експлуатацію та зберігає її первинний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу. Отже, вам не доведеться витрачати купу часу та зусиль на довге та виснажливе миття посуду лише кілька хвилин — і ваш посуд блищить, як нова.
Міцне мармурове антипригарне покриття
Завдяки міцному, зносостійкому чотиришаровому антипригарному покриттю Pfluon, наша сковорода ідеальна для приготування страв із мінімальною кількістю олії, дуже проста та зручна в експлуатації, і, що важливо, це міцне мармурове покриття не містить PFOA. Невибаглива та вулична сковорода максимально полегшить вашу працю, страви, які ви приготуєте, будуть смачними та корисними, і у вас з'явиться більше часу на приємне спілкування з друзями та близькими.
Ергономічна ручка
Завдяки тому, що сковорода Meridiana обладнана чіпкою й надійною ергономічною ручкою з підвісною петлею, на ній можна легко готувати навіть після виснажливого робочого дня, а потім, завершивши приготування їжі, просто повісити сковороду на гачок для просушування, що дасть змогу оптимально організувати робітника.
Антидеформаційний диск
Наш високоякісний посуд практичний і довговічний. Дно наших виробів посилене антидеформаційним диском, завдяки чому збільшується термін експлуатації та забезпечується стійкість до деформації під час нагрівання.
Індукційне дно
Ця сковорода сумісна з усіма типами кухонних панелей: індукційних, газових, електричних, керамічних, галогенних. Наша сковорода гармонійно впишеться в інтер'єр кухні будь-якого типу, заощадить час і скоротить витрати на електроенергію.
Особливості
Внутрішнє антипригарне мармурове покриття
Ергономічна ручка з петлею для чіпляння сковороди.
Дно сковороди додатково посилене антидеформаційним диском.
Індукція (підходить для всіх типів плит)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RESTO |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Pfluon |
| Тип | сковорода WOK |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 1.8 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 213 ₴








