Технологія Power: Велика потужність, 1700 Вт, для простого й ефективного прасування, розгладження складок, дезінфекції та дезодорації.
Power Steam: Технологія, яка виробляє оптимальну й ефективну безперервну пару зі швидкістю 35 г/хв.
2 режими подавання пари: містить 2 режими безперервного подавання пари, які дають змогу адаптувати відпарювач для одягу до різних тканин.
Чиста пара: дезінфікує, очищає й доглядає не тільки за одягом, а й за диваном, фіранкою, простирадлами та матрацом.
Автоматичне вимкнення: система безпеки. Відпарювач для одягу автоматично вимикається після 8 хвилин простою.
Fast Steam: швидке нагрівання, відпарювач для одягу готовий за 20 секунд.
Щітка для чищення: містить 2 щітки, які встановлюються на відпарювач для одягу, і можна використовувати для видалення ворсу, ниток і чищення товстого та делікатного одягу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вертикальная гладильная доска | отсутствует |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Вес | 1.05 кг |
| Вращение шнура на 360° | Да |
| Время нагрева воды | 20 сек |
| Давление пара | нет данных |
| Диапазон мощности | 1601-1800 Вт |
| Длина шланга | Нет |
| Длина шнура | 3 м |
| Дополнительные насадки | для деликатных тканей, для грубых тканей |
| Защита от накипи | Нет |
| Материал подошвы | керамика |
| Объем резервуара для воды | 0.3 л |
| Основная насадка | прямое испарение |
| Паровой удар | Нет |
| Постоянный пар | Нет |
| Размеры | 11 х 12.5 х 27 см |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Регулятор подачи пара | Да |
| Сила парового удара | Нет |
| Сила постоянной подачи пара | 35 г/мин |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Система самоочистки | Нет |
| Стойка-вешалка | Нет |
| Съемный резервуар для воды | отсутствует |
| Термоперчатка | Нет |
| Тип отпаривателя | ручной |
| Цвет | черный с серым |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴







