Сковорода Tefal була розроблена для легкого щоденного приготування приголомшливих страв без проблем і стресу. Від бездоганного омлету до апетитних спагеті карбонара, її високоефективне антипригарне покриття допомагає вам насолоджуватися цим незрівнянним відчуттям легкості втілення нових рецептів. Технологія Thermo-Signal вказує на ідеальну температуру для початку приготування та забезпечує бездоганний результат для смачних страв.
Титанове антипригарне покриття
Високоякісне антипригарне покриття надзвичайно міцне та стійке завдяки ультрасильній структурі та захисному титановому покриттю.
100% безпечне антипригарне покриття
Більш строгий контроль, ніж той, який потрібен чинним законодавцям нормам, що контактують із їжею.
Thermo-Fusion
Завдяки надзвичайно великому індукційному диску та щільній основі Thermo-Fusion гарантує швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла по всій сковороді для рівномірно приготованих страв.
Thermo-Signal
Технологія Thermo-Signal вказує на ідеальну температуру для початку приготування й гарантує ідеальну текстуру, колір і смак для смачних і ароматних страв щодня.
Антипригарне покриття зовні та всередині.
Створено для задоволення всіх ваших щоденних потреб у приготуванні їжі. Відкрийте для себе посуд із високоефективним антипригарним покриттям усередині та зовні для легкого очищення та зручного приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.865 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 2.04 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 25 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | нет данных |
| Тип | сковорода для блинов |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 079 ₴





