
Машинка для стриження Rowenta Barber Experience TN1551E0 ( блакитний з чорним ) 37179 DS
3 967 ₴
- Готово к отправке
- Код: TN1551E0-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидке та точне зрізання
XL-лезо (45 мм) зрізає велику масу волосся за один прохід, забезпечуючи точний результат на рівні барбершопу.
Леза професійного рівня
Леза мають покриття DLC (Diamond-Like Carbon) — це інноваційне вуглецеве покриття, що поєднує надзвичайну твердість алмаза та гладкість графіту. Вона забезпечує мінімальний знос, плавне ковзання і високу продуктивність різання, навіть під час роботи з густим волоссям.
Леза, що залишаються гострими надовго
Технологія самозаточувальних лез забезпечує тривалу гостроту та ідеальне стриження.
Неперевершена автономність
До 2 годин 30 хвилин безперервної роботи від одного заряду — досить для декількох стрижок без потреби підзаряджання.
Ідеальний зріз за один раз
Потужний мотор забезпечує швидке та точне стриження з першого разу, гарантуючи рівний і чистий зріз без зайвих зусиль.
Зручне регулювання довжини
6 фіксованих насадок (3-6-9-12-18-25 мм), а також регульований курок із 3 додатковими мікронастроюваннями (0,3 мм) допомагають легко досягти бажаного стилю.
Свіжий вигляд, як після відвідування барбершопу
Три набори насадок (по 2 в кожному) для плавного переходу (3-6/6-9/9-12 мм) дають змогу швидко оновити стрижку та підтримувати акуратний вигляд.
Зручне заряджання та зберігання
Елегантна зарядна станція забезпечує швидке й ефективне заряджання та зручне зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 12 |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вес | 500 г |
| Влажная очистка / Использование в душе | Нет |
| Время зарядки аккумулятора | до 150 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 150 мин |
| Для бороды и усов | Нет |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Да |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 25 мм |
| Максимальная длина стрижки | 21 - 30 мм |
| Минимальная длина | 0.5 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм и менее |
| Ножницы | Нет |
| Питание | сеть + аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | Машинка для стрижки волос |
| Тип установки длины | съемные насадки |
| Футляр / Чехол | Нет |
| Цвет | голубой с черным |
Информация для заказа
- Цена: 3 967 ₴







