До 12 кг льоду на день
Завжди під рукою
Продуктивність — 12 кг льоду на день, досить кубиків льоду для приготування охолоджувальних напоїв. Портативний льодогенератор — це швидкий і зручний спосіб приготування льоду в домашніх умовах.
Починай вечірку
У льодогенераторі Gorenje перші 9 кубиків льоду будуть уже готові за 10 хвилин. За одну годину продуктивність становитиме 50 кубиків. Швидке приготування для задоволення ваших потреб.
Маленькі чи великі?
Для того, щоб мати готові кубики льоду, достатньо наповнити резервуар водою до зазначеної позначки та вибрати бажаний розмір кубиків. Прилад автоматично почне готувати кубики льоду кульової форми. Льодогенератор Gorenje не важкий, його легко переміщати та переносити. Підходить для використання вдома, в офісних приміщеннях, невеликих сімейних кафе, міні-гостинницях.
Без зайвої турботи
Резервуар для води вміщає 2.2 літра. Індикатори рівня води та готовності льоду подають відповідні сигнали, якщо необхідно долити рідину або спустошити контейнер для льоду. Прилад легкий в очищенні. Дренажний водовідвід спрощує видалення залишку води. Вам залишається тільки протерти прилад зсередини сухою тканиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.5 кг |
| Время приготовления кубиков | 9 мин |
| Входит в комплект | ледогенератор, корзина, совок, инструкция |
| Высота | 31.5 см см |
| Дисплей | Да |
| Дополнительные данные | индекация |
| Климатический класс | ST - SN - N - T |
| Количество корзин | 1 пластиковая |
| Количество размеров льда | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем резервуара для воды | 2.2 л |
| Производительность | 12 кг / сутки |
| Система размораживания | ручная |
| Смотровое окно | Да |
| Совок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип охлаждения | Воздушный |
| Тип подачи воды | заливной |
| Тип установки | Настольный |
| Управление | кнопочное |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Форма льда | пальчиковый пустотелый |
| Функция автоматической остановки | Нет |
| Хладагент | R600a |
| Ширина | 24.4 см см |
Информация для заказа
- Цена: 8 399 ₴








