ВСЕРЕЧУЙТЕ ПОСУДУ, СТІЙКУ ДО ПОРАДІВ? TEFAL UNLIMITED!
Неперевершені результати приготування в будь-яких умовах
Підніміть свою кулінарну майстерність на абсолютно новий рівень із новою сковородою-ВОК UNLIMITED від Tefal.
Підкоряйте кухню різних країн світу, готуйте навіть на великому вогні та не турбуйтеся про результат? зі сковородою-ВОК Tefal UNLIMITED все під контролем!
Антипригарне покриття — гарант виняткової довговічності
Багаторічний досвід дав змогу створити інноваційне покриття Titanium Anti Scratch 6х посилене титанами та розраховане на тривалу експлуатацію. Найкраще антипригарне покриття Tefal неймовірно стійке, тому не боїться використання навіть металевих предметів, як результат — слугуватиме вам до шести разів довше.
Завжди ідеальний старт приготування
Починайте готувати, коли пісочний годинник зникне, а індикатор стане рівномірно червоним!
Тепер ви не пропустите оптимальний час для старту приготування — індикатор Thermo-Signal підкаже точну температуру для ідеального старту, і стане гарантом бездоганної текстури, кольору та смаку всіх ваших страв.
Нове покоління індукційного посуду
Інноваційний індукційний диск, ширший на 20 мм, що забезпечує швидке нагрівання!
Диск, виготовлений за новою технологією SUPERIOR INDUCTION, яка гарантує швидше нагрівання та рівномірний розподіл тепла для неперевершених результатів приготування.
На 100% безпечне антипригарне покриття
Антипригарне покриття Tefal абсолютно безпечне для здоров'я та довкілля. Не містить ПФОК (перфтороктанової кислоти), свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не тільки псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров'ю.
Створене на основі полімеру PTFE (політетрафторетилен), який через свою інертність не вступає в хімічну реакцію ні з їжею, ні з водою, ні з мийними засобами. Покриття є абсолютно безпечним для здоров'я й довкілля. PTFE також використовується як покриття для кардіостимуляторів і штучних кровоносних судин та в інших хірургічних операціях.
Французька якість і багаторічний досвід
Лінійка посуду Tefal Unlimited розроблена та виготовлена? у Франції з урахуванням багаторічного досвіду майстрів.
Ми додаємо всі зусилля для того, щоб забезпечити ідеальні результати приготування щоразу, як ви починаєте кулінарний експеримент! Хочемо і робимо все, щоб ваші домашні страви перетворюватися на ресторанні шедеври, приготування яких було зручним і комфортним.
Сьогодні споживачі в усьому світі вибирають Tefal, адже впевнені в якості та повній безпеці продукту.
Як результат — упродовж довгих років ми залишаємося брендом No1 у світі в категорії посуду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Индикатор нагрева | Да |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.17 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 7.75 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Для индукционных плит | Да |
| Использование в духовом шкафу | Да |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | нет данных |
| Можно мыть в посудомоечной машине | Да |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium 6X |
| Тип | сковорода WOK |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 639 ₴




