Сучасна сковорода з антипригарним покриттям із колекції MON.
Посилене антипригарне покриття
Колекція Mon, обладнана чотиришаровим внутрішнім антипригарним покриттям Pfluon, ідеальна для приготування чудової, смачної та здорової їжі. Завдяки міцному, зносостійкому чотиришаровому антипригарному покриттю ця сковорода ідеальна для приготування страв із мінімальною кількістю олії, що сприяє дотриманню принципів здорового харчування. Екологічні та безпечні в експлуатації наші сковороди не містять PTFE.
Зовнішнє термостійке покриття
Нам вдалося досягти зносостійкості завдяки зовнішньому термостійкому покриттю, яке дає змогу тримати температуру під контролем, завдяки чому ваш посуд залишається таким само акуратним і бездоганним, як першого дня його купівлі.
Ергономічна ручка з покриттям Soft-touch
Наша мета полягала в тому, щоб створити щось, що дає змогу отримувати задоволення від приготування їжі та водночас неймовірно зручне у використанні. Тому ми розробили серію Mon з ергономічними ручками з покриттям soft-touch і вставками під дерево. Така конструкція забезпечує не тільки максимальний комфорт під час перенесення важких продуктів у каструлях і сковородах під час тривалого приготування, а й надає їм дуже стильного зовнішнього вигляду.
Антидеформаційний диск
Найбільша проблема дешевого посуду ненадійної якості — це його властивість швидко псуватися й деформуватися у разі тривалого нагрівання, що робить таку? посуду абсолютно непотрібним. Доказом того, що наші сковороди надійні та довговічні, те, що дно цих сковорідок додатково посилене антидеформаційним диском, який збільшує термін експлуатації та гарантує стійкість до деформації під час нагрівання. Отже, незалежно від інтенсивності використання наша сковорода довго буде надійним помічником у вас на кухні.
Індукційне дно
Завдяки тому, що каструлі та сковороди з колекції Mon обладнані індукційним дном, вони ідеально адаптовані до сучасних індукційних плит.
Особливості
Внутрішнє антипригарне покриття
Ергономічна гумова ручка з петлею для чіпляння сковороди.
Дно сковороди додатково посилене антидеформаційним диском.
Індукція (підходить для всіх типів плит)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RESTO |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.795 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 5.3 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 24 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Да |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | Пластик |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Pfluon |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 959 ₴










