Ідеальне рішення для великого посуду
Нова велика конфорка BigZone має діаметр 23 сантиметри й ідеально підходить для великих каструль і сковорідок. Вона розташована спереду, щоб вам було зручніше стежити за приготуванням, і розрахована на посуд середнього, найчастіше використовуваного розміру — 23 сантиметри. Завдяки цьому дно посуду гріється по всій площі, холодних зон не залишається, і це гарантує ідеальні результати приготування щоразу. З новою великою та максимально зручно розташованою конфоркою ви забудьте про незручності під час приготування.
Точне та просте керування процесом приготування
Кожна конфорка на варильних панелях Gorenje обладнана окремим сенсорним керуванням, щоб вам було зручно готувати. Це дає змогу точно керувати кожною конфоркою й легко готувати кілька страв одночасно. Сенсорні елементи керування інтуїтивно зрозумілі та миттєво реагують на натискання, спрощуючи налаштування потужності нагрівання та функцій для кожної конфорки. Ця елегантна, сучасна варильна панель ідеально доповнить будь-яку кухню. Оцініть максимальний контроль над приготуванням завдяки окремому сенсорному керуванню для кожної конфорки на варильних панелях Gorenje.
Все під контролем
Завдяки вдосконаленій функції таймера в варильних панелях Gorenje вам більше не доведеться гадати про час приготування. Тепер таймер розміщений окремо від модуля регулювання потужності, що спрощує його встановлення, використання й контроль. Стрілки на дисплеї таймера вказують, до якої конфорки він належить, забезпечуючи точний контроль над процесом приготування. Просте й інтуїтивно зрозуміле використання таймера, щоб вам було зручніше готувати.
Кулінарія у швидкому темпі
Режим PowerBoost збільшує подавання потужності на конфорку, неабияк скорочуючи час нагрівання. Крім того, увімкнути режим PowerBoost можна на всіх чотирьох конфорок одночасно.
Розташування конфорок з урахуванням частоти використання й призначення
Нове компонування конфорок варильної панелі спрощує приготування їжі. Конфорка діаметром 23 сантиметри розташована спереду й ідеально підходить для приготування у великому посуді, а мала 14,5-сантиметрова конфорка безпечно розміщена ззаду. Завдяки такому розташуванню конфорок дно посуду прогрівається по всій площі, і холодних зон не залишається, гарантуючи рівномірне приготування. Всі конфорки оптимально розподілені на варильній поверхні, щоб ви могли впевнено готувати. Насолоджуйтесь смачними стравами щоразу завдяки високій функціональності та продуманому розташуванню конфорок варильної панелі.
Безпека передусім
Функція спеціально розроблена для сімей із маленькими дітьми. Тепер дітей можна безпечно залишати на кухні без нагляду, тому що функція не дасть їм увімкнути варильну панель. У топових моделях цю функцію можна активувати в режимі налаштувань, і варильна панель буде автоматично блокуватися щоразу після вимкнення. Зафіксувати варильну панель також можна, натиснувши відповідний символ.
Максимальна безпека
Індикатори залишкового тепла загоряються, щоб попередити, які конфорки ще гарячі. Поки індикатор світиться, до конфорки не можна торкатися. Однак її тепло можна використовувати для розморожування продуктів або підтримання температури приготованої страви.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Да |
| Вид поверхности | классическая |
| Газ-контроль | Нет |
| Диаметр конфорки 1 | 180 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 230 мм |
| Диаметр конфорки 3 | 180 мм |
| Диаметр конфорки 4 | 145 мм |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Да |
| Количество конфорок | 4 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | стеклокерамика |
| Материал решеток | - |
| Мощность конфорки 1 | 1500 - 2000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1500 - 2000 Вт |
| Мощность конфорки 3 | 1500 - 2000 Вт |
| Мощность конфорки 4 | 1200 - 1600 Вт |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 595х54х520 мм |
| Размер встраивания | 560-562х70х490 мм |
| Распознавание посуды | Да |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | с таймером |
| Тип варочной поверхности | индукционная |
| Тип зон нагрева | индукционные |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Нет |
| Функция PowerBoost | Да |
| Ширина | 51 - 60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 17 359 ₴










