
Сотейник з кришкою Tefal Renewal 24 см (C4263243) ( Червоний ) 20049 DS
2 566 ₴
- Готово к отправке
- Код: C4263243-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Менше впливу на довкілля, більше смачних страв! Серія Renewal від Tefal привносить інновації в посуд із керамічним покриттям, пропонуючи абсолютно новий спосіб приготування їжі. Екологічно безпечний матеріал лінійки Renewal, виготовлений у Франції, не йде на компроміси щодо антипригарних властивостей, простоти використання і загалом найкращого способу життя. Алюмінієва основа, виготовлена зі 100% перероблених матеріалів, означає менший вплив на довкілля, а безпечне та довговічне антипригарне керамічне покриття нового покоління обіцяє легке ковзання, що не потребує жиру або оливи, — ідеально підходить для приготування свіжої та здорової їжі день у день. Сотейник Renewal має ексклюзивний термоіндикатор Tefal Thermo-Signal для забезпечення ідеального обсмажування, а також сумісний з усіма плитами, включно з індукційними.
Легке приготування страв без пригорання
Технологія Inoceram Glide — це антипригарне керамічне покриття нового покоління, яке забезпечує тривале ковзання без зусиль день у день — для здорового приготування з низьким вмістом жиру та смачних страв.
Здорове та смачне приготування
Покращена технологія Thermo-Signal стає повністю червоною, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування, забезпечуючи щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Швидке та рівномірне приготування
Основа Thermo-Fusion, обладнана передовою індукційною технологією, забезпечує швидке нагрівання та рівномірні результати приготування. Сумісна з газовими, електричними, керамічними та індукційними плитами.
Легко чистить
Відкрийте для себе посуд із високоефективним антипригарним покриттям усередині та зовні, створений для задоволення всіх ваших повсякденних потреб у приготуванні їжі, для легкого очищення та зручного приготування.
Произведено во Франции
Розроблена та виготовлена у Франції за найвищими стандартами якості, що гарантують найвищу майстерність і досвід.
Безпечне антипригарне покриття
Відповідно до наших безкомпромісних стандартів безпеки всі наші антипригарні покриття для контакту з їжею не містять PFOA, олива та кадмію. Випробування проводять зовнішні незалежні лабораторії з суворішим контролем, ніж той, який потрібен чинними правилами контакту з харчовими продуктами.
Елегантний дизайн
Відкрийте для себе сотейник, який поєднує в собі сучасні лінії та французький ноу-хау до найдрібніших деталей, як-от маркування екологічного дизайну на ручці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.57 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (керамическое) |
| Высота стенки | 7.5 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 24 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | с крышкой |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Inoceram |
| Тип | сотейник |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 2 566 ₴





