Найсучасніший у лінійці RoboRock робот-пилосос Q Revo MaxV ретельно та швидко прибирає ваш будинок, одночасно виконуючи вологе та сухе прибирання. Удосконалена система, що складається з обертових швабр і повністю гумової щітки збирає все сміття і видаляє з підлоги плями та бруд уже за один прохід. Швабра FlexiArm Design якісно опрацьовує зони біля плінтусів і в кутах. Керуйте роботою пилососа в мобільному застосунку або за допомогою голосових помічників Alexa, Siri та Google. Інноваційна станція обслуговування RoboRock забезпечує комплексне обслуговування пилососа, включно з підзаряджанням, дозаправлянням водою, очищенням сміття, а також миттям і сушінням швабри.
Підлоги вимиті краще, ніж вручну
Завдяки унікальній швабрі FlexiArm Design підлоги в домі сяють чистотою. Унікальна конструкція швабри забезпечує прибирання без пропусків і найкращий результат прибирання вздовж стін, біля меблів і в кутках: швабра охоплює 98.8% важкодоступних місць, які раніше доводилося прибирати вручну, з мінімальними відступами по краях усього 1.85 мм.
Комплексне прибирання
RoboRock Q Revo MaxV підтримує професійний рівень прибирання на будь-яких поверхнях, скорочуючи час прибирання вдвічі. Повністю гумова основна щітка + підвищена потужність всмоктування до 7 000 Па забезпечують ефективне видалення сміття й пилу не тільки з рівних поверхонь, але й із килимових покриттів і зі щілин. Швабра, яка обертається зі швидкістю 200 об/хв, і 30 рівнів подавання води гарантують видалення навіть засохлих плям, слідів взуття та тварин.
Розумний підхід до прибирання
Пилосос самостійно визначає, коли потрібно підняти швабру, а в яких випадках потрібно вимкнути обертання гумової щітки. Тому його можна використовувати в різних сценаріях прибирання, наприклад, провести тільки вологе або тільки вакуумне прибирання, або налаштувати пилосос на чищення килимів.
Обслуговування на док-станції RoboRock
Завдяки док-станції RoboRock обслуговування пилососа відбувається повністю без вашої участі. Після прибирання пилосос спрямовується на док-станцію, де й відбувається підготовка до такого прибирання: заряджається батарея, дозаправляється контейнер для води, пилозбірник очищається від сміття. Вам не потрібно часто очищати саму станцію, адже мішок для пилу розрахований на очищення контейнера пилососа щодня до 7 тижнів. Крім цього, на док.станції відбувається повне очищення швабри.
Чиста швабра — чисті підлоги в домі
Прання швабри гарячою водою гарантує краще очищення від бруду та сміття, а також надає дезінфікувальний ефект. Спеціальний вбудований датчик визначає ступінь очищення швабри, і якщо швабра погано очищена вперше, то прання повторюється. Після цього чиста швабра висушується теплим повітрям, завдяки чому запобігає утворенню цвілі та неприємних запахів.
Пилосос, який розуміє вас з одного слова
Почніть прибирання, просто кажучи «Привіт, Рокі». Робот-пилосос RoboRock розуміє голосові команди навіть без під'єднання до Wi-Fi, тому ви зможете запускати прибирання із зазначенням зон і кімнат, надсилати його на док.станцію для обслуговування й багато іншого, просто віддавши голосову команду. RoboRock сумісний із голосовими помічниками Alexa, Siri та Google.
Розпізнавання об'єктів
Використовуючи RGB-камеру, пилосос розпізнає 62 типи об'єктів 20 категорій і уникає зіткнень із ними. Ідентифікація об'єктів відбувається однаково точно як за світла, так і за слабкого освітлення.
Унікальна навігаційна система
Обладнаний вдосконаленою навігаційною системою, пилосос RoboRock Q Revo MaxV сканує простір навколо й обробляє отримані дані за допомогою інтелектуальних алгоритмів. Отже, він зберігає в пам'яті карти приміщень і вибудовує оптимальні маршрути, що виключають пропуски та повторення, для швидкого та якісного прибирання в будинку. Для безпечної роботи пилосос автоматично визначає заборонені зони, щоб не впасти зі сходів і не застрягнути під меблями.
Особливий підхід до тварин
У разі наближення до хатньої тварини пилосос уповільнює рух і об'їжджає його, щоб не потривожити хатнього улюбленця. А ще за допомогою пилососа ви зможете перевірити, чим зайнятий вихованець, коли вас немає вдома. Здійснюйте відеодзвінки в режимі реального часу та використовуйте двосторонній голосовий зв'язок, щоб поспілкуватися з твариною.
Розумний застосунок RoboRock
Встановіть мобільний телефон застосунок RoboRock і отримайте доступ до всіх функцій і можливостей вашого розумного помічника. Тепер ви зможете дистанційно стежити за роботою пилососа та коригувати параметри прибирання, встановлювати та змінювати час прибирання, вибирати зони та кімнати для прибирання й багато іншого.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RoboRock |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | RoboRock |
| Вес | 3.8 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 241 - 360 минут |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 180 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Нет |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Комплектация | робот-пылесос, док-станция зарядки, основная щетка, боковая щетка, резервуар для воды, насадки для влажной уборки 2 шт., инструкция, гарантийный талон |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 7000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 80 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 330 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 353 х 102 х 350 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная навигация LDS + реактивный AI |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип аккумулятора | нет данных |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 63 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 39 599 ₴










