Тиск всмоктування 7000 Па
Зараз із усіх роботів, представлених на ринку, тільки Roborock Q-Revo S пропонує максимальний тиск всмоктування 7000 Па! Roborock Q-Revo S ідеально миє й чистить підлогу у вашому домі, а також збирає пил і зливає рідину.
Розумне виявлення перешкод і автоматична генерація карти
Вам не потрібно витрачати багато часу в застосунку MI-HOME, щоб зібрати обмеження. Roborock Q-Revo S виявить їх у найпрограмному забезпеченні, і ви побачите це в застосунку.
Програмування часу прибирання
Робот-пилосос Roborock Q-Revo S такий «розумний», що його можна запрограмувати на потрібний час. Отже, пилосос закінчить прибирання, наприклад, до вашого повернення з роботи або до приходу гостей.
Датчики уникнення зіткнень
Робот-пилосос Roborock Q-Revo S має датчики запобігання зіткнень, які дають змогу йому не тільки орієнтуватися в приміщенні, але й уникати зіткнення з меблями, дитячими іграшками або хатніми тваринами.
Датчики запобігання падінню
Датчики запобігання падінню для робота-пилососа Roborock Q-Revo S знадобляться, якщо у вас вдома є сходинки, пороги або сходи. Спеціальні датчики не дадуть пилососу впасти, позаяк виявлять наближення "небезпеки".
Сухе та вологе прибирання
Робот-пилосос Roborock Q-Revo S — це мийний робот-пилосос. З таким помічником ви зможете помити паркет, плитку, ламінат або дерев'яну підлогу, до того ж вам не доведеться турбуватися про важкодоступні місця, адже компактний Roborock Q-Revo S без проблем поміститься, наприклад, під ліжком або шафою (висота 96.5 мм)!
Автоматичне спорожнення
Коли робот-пилосос досягає станції спорожнення, станція спорожнення автоматично всмоктує весь пил із мішка для пилу робота-пилососа в пилозбірник. Пилозбірник станції спорожнення досить великий, щоб його не потрібно було спорожняти вручну впродовж декількох тижнів.
Сертифікат алергенності
Багатоступенева фільтрація, включно з використанням HEPA-фільтра, затримує до 99,99% частинок розміром до 0,3 мікрона. Мішок для збирання пилу
Мішок для збирання пилу полегшує очищення пилозбірника. Мішок для пилу так само легко вставляти, як і виймати з мішка.
Фільтри
Передні, що легко миються, і задні фільтри, включно з пилозбірником, можна знімати та мити для ще кращої гігієни.
Розумне прибирання пилу
За допомогою мобільного застосунка Roborock Q-Revo ви можете вибирати між різними режимами спорожнення, роблячи його максимально зручним.
Прання та сушіння ганчірок
Застосунок Roborock Ви можете запрограмувати роботу, щоб він йшов мити швабри, навіть після прибирання кожної кімнати.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RoboRock |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | RoboRock |
| Вес | 3.8 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 4 ч |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 180 мин |
| Высота преодоления порогов | 10 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | Нет |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | нет данных |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, док-станция с функцией автовыгрузки мусора, боковая щетка, насадка из микрофибры для влажной уборки (2 шт), инструкция |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 7000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 80 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 330 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 353 х 350 х 96.5 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | PreciSense LIDAR |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | ковер с низким ворсом, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка, стекло |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 62 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 34 799 ₴










