
Сковорода Tefal Healthy Chef 26 см (G1500572) ( Вага: 0.83 кг ) 24646 DS
1 735 ₴
- Готово к отправке
- Код: G1500572-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скоротіть кількість використовуваного жиру — посуд Healthy Chef має надміцне мінеральне покриття Mineralia+, тому ви можете готувати здорову їжу, не турбуючись про те, що інгредієнти прилипнуть до поверхні сковороди! Індикатор Thermo-Signal показує ідеальну температуру для початку смаження, а товсте дно Thermo-Fusion забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла.
Вибирайте здорове приготування їжі щодня за допомогою серії Tefal Healthy Chef
Насолоджуйтеся винятковою міцністю сковорідок — покриття Mineralia+ посилене частинками надзвичайно твердого та міцного силікату кальцію, який видобувається прямо з недр землі та обробляється без застосування хімікатів. З Healthy Chef ви приготуєте ідеальну страву без використання жиру, завдяки антипригарному покриттю. Крім того, індикатор Thermo-Signal дасть змогу вам дізнатися, коли буде досягнута ідеальна температура для початку смаження, а дно Thermo-Fusion+ забезпечує рівномірний розподіл тепла, гарантуючи ідеальний результат щоразу.
Безпека від Tefal
Сковороди серії Tefal Healthy Chef на 100% безпечні для здоров'я. Ми розуміємо, як важливо готувати не тільки смачну, але й здорову їжу. Тому продукція виготовляється з матеріалів, що не містять шкідливих речовин. Завдяки цьому посуд можна без побоювань використовувати впродовж багатьох років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.83 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4.84 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 26 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Mineralia+ |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 735 ₴





