Rowenta X-PLORER Serie 75 S — це експертне рішення, яке виводить процес прибирання на абсолютно новий рівень. Передовий робот-пилосос обладнаний надточною лазерною навігацією та функцією прибирання 4-в-1 для досягнення бездоганної чистоти вашого будинку. Також до комплекту входять три різновиди мікрофібр: для стандартного вологого прибирання, для вологого прибирання стійких забруднень і плям від хатніх улюбленців, а також мікрофібра для сухого прибирання, яке усуває пил і алергени — для розумного й ефективного прибирання кожного сантиметра вашого будинку.
Прибирання всюди
Робот-пилосос з ультраточною лазерною навігацією Smart Exploration 8.0 для розумного й ефективного прибирання всього вашого будинку.
Прибирання 4-в-1
За допомогою бічної щітки робот-пилосос прибирає в кутах і важкодоступних місцях, зі щіткою Turbo Brush робот прибирає волосся, хутро та пух, його передовий двигун BLDC забезпечує потужне всмоктування, а система Smart Aqua Power System — якісне очищення поверхонь
Розумне вологе прибирання за типом підлоги
Робот-пилосос забезпечує точність і ефективність прибирання завдяки системі Smart Aqua Power з 4 рівнями подавання води, які можна встановити залежно від типу підлоги.
Персоналізовані параметри
Встановлюйте заборонені зони, плануйте прибирання окремих ділянок, керуйте прибиранням кімнатами, зберігайте карти та використовуйте інші зручні функції відповідно до ваших потреб.
Здатність подолання високих перешкод
Завдяки здатності долати перешкоди заввишки до 18 мм, відкрийте для себе високоефективне прибирання для досягнення чистоти всюди.
Тихе прибирання
Завдяки тихому режиму, ви завжди можете розраховувати на комфортне й тихе прибирання роботом-пилососом. Довготривалий заряд батареї забезпечує 120 хвилин ефективного прибирання — цього досить, щоб прибрати весь будинок (до 120 квадратних метрів) на одному заряді.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Нет |
| Бренды | Rowenta |
| Вес | 3.4 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 121 - 240 минут |
| Время работы на 1 заряде | 60 - 120 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 120 мин |
| Высота преодоления порогов | 18 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | нет данных |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Комплектация | робот-пылесос, зарядная док-станция, HEPA-фильтр, боковая щетка, насадка из микрофибры /для влажной уборки (3 шт), резервуар для воды, инструкция |
| Мoдель | X-Plorer Serie 75 S |
| Мощность всасывания | 2700 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 300 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 342 х 342 х 95 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Да |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Нет |
| Технология навигации | лазерная навигация Smart Exploration 8.0 |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | через смартфон |
| Уровень шума | 65 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 8 399 ₴










