Робот-пилосос Rowenta X-PLORER Serie 75 S+ — це передове рішення для прибирання будинку з новітньою технологією, завдяки якому ваш будинок завжди буде чистим. Відкрийте для себе високотехнологічний робот-пилосос, який зробить усю роботу за вас. Він обладнаний високоточною навігацією, передовою лазерною технологією та можливістю прибирання 4-в-1 із системою Smart Aqua Power — для досягнення бездоганної чистоти вашого будинку.
Rowenta X-PLORER Serie 75 S+ — це експертне рішення для прибирання, яке виводить процес прибирання на абсолютно новий рівень. Завдяки новітній функції Auto Empty, цей передовий робот-пилосос автоматично очищає контейнер усього за 20 секунд наприкінці кожного сеансу прибирання й забезпечує до 60 днів чистоти. Також робот обладнаний надточною лазерною навігацією для розумного й ефективного прибирання кожного сантиметра вашого будинку.
СПОСІБНІСТЬ ПЕРЕВАГИ ВИСОКИХ ПРЕПЛЯТТВІЙ
Завдяки здатності долати перешкоди заввишки до 18 мм відкрийте для себе високоефективне прибирання для досягнення чистоти всюди.
ТИХА УБІРКА
Завдяки тихому режиму, ви можете завжди розраховувати на комфортне й тихе прибирання роботом-пилососом.
ДОЛГОВРЕМЕННЫЙ ЗАРЯД БАТАРЕИ
Довготривалий заряд батареї забезпечує 120 хвилин ефективного прибирання — цього досить, щоб прибрати весь будинок (до 120 квадратних метрів) на одному заряді.
АВТОМАТИЧНА ОЧИЩЕННЯ КОНТЕЙНЕРА
X-PLORER Serie 75 S+ виводить прибирання на абсолютно новий рівень: він автоматично очищає контейнер в станцію Auto Empty всього за 20 секунд після кожного сеансу прибирання, забезпечуючи до 60 днів чистоти.
УБІРКА ВЕЗДЕ
Робот-пилосос з ультраточною лазерною навігацією Smart Exploration 8.0 для розумного й ефективного прибирання всього вашого будинку.
УБІРКА 4-В-1
За допомогою бічної щітки робот-пилосос прибирає в кутах і важкодоступних місцях, зі щіткою Turbo Brush робот прибирає волосся, хутро та пух, його передовий двигун BLDC забезпечує потужне всмоктування, а система Smart Aqua Power System — якісне очищення поверхонь
РОЗУМНА ВОБОРКА З ТИПУ ПЛА
Робот-пилосос забезпечує точність і ефективність прибирання завдяки системі Smart Aqua Power з 4 рівнями подавання води, які можна встановити залежно від типу підлоги.
ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ НАСТРІЙКИ
Встановлюйте заборонені зони, плануйте прибирання окремих ділянок, керуйте прибиранням кімнатами, зберігайте карти та використовуйте інші зручні функції відповідно до ваших потреб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Rowenta |
| Вес | 9.45 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 121 - 240 минут |
| Время работы на 1 заряде | 60 - 120 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 120 мин |
| Высота преодоления порогов | 18 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | нет данных |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | нет данных |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Комплектация | робот-пылесос, док-станция с функцией автовыгрузки мусора, резервуар для воды, HEPA-фильтр, боковая щетка, сменные мешки (3 шт), насадка из микрофибры для влажной уборки (2 шт), инструкция |
| Мoдель | X-Plorer Serie 75 S+ |
| Мощность всасывания | 2700 Па |
| Мультикартография | Нет |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 300 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 342 х 342 х 95 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Да |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Нет |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная навигация Smart Exploration 8.0 |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | через смартфон |
| Уровень шума | 65 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 16 799 ₴










