Перший і унікальний відпарювач 4-в-1 для прасування й очищення всього домашнього текстилю! Унікальний ручний відпарювач, який дезінфікує, прасує, очищає й наповнює улюбленим ароматом весь домашній текстиль. Перша у своєму роді система функціональних насадок.
Насадки можна легко перемикати між собою завдяки магнітному кріпленню, вони двосторонні, для різних дій і тривалішого використання, а завдяки коробці для зберігання і можливості мити вручну вони завжди під рукою.
Потужна сила пари освіжає й дезінфікує, вбиваючи до 99,9% вірусів, бактерій і мікробів.
Завдяки перевагам природної пари зменште ризик зіпсувати навіть найделікатнішу тканину, а також дезінфікуйте тканини, які не можна прасувати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вертикальная гладильная доска | отсутствует |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Вес | 1.23 кг |
| Вращение шнура на 360° | Да |
| Время нагрева воды | 25 сек |
| Давление пара | нет данных |
| Диапазон мощности | 1601-1800 Вт |
| Длина шланга | Нет |
| Длина шнура | 2.5 м |
| Дополнительные насадки | щетка для удаления ворса, для деликатных тканей |
| Защита от накипи | Да |
| Материал подошвы | керамика |
| Объем резервуара для воды | 0.2 л |
| Основная насадка | прямое испарение + глажка с паром |
| Паровой удар | Да |
| Постоянный пар | Да |
| Размеры | 28.2 x 12 x 28.2 см |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Регулятор подачи пара | Да |
| Сила парового удара | 90 г/мин |
| Сила постоянной подачи пара | 30 г/мин |
| Система «Капля-стоп» | Нет |
| Система самоочистки | Да |
| Стойка-вешалка | Нет |
| Съемный резервуар для воды | Да |
| Термоперчатка | Нет |
| Тип отпаривателя | ручной |
| Цвет | белый с голубым |
Информация для заказа
- Цена: 4 439 ₴










