
Сковорода Tefal XL Intense 24 см (C3840453) ( Чорний ) 24883 DS
1 115 ₴
- Готово к отправке
- Код: C3840453-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сковорода Tefal XL Intense: Смачно та корисно для здоров'я
Відкрийте для себе ідеальну сковороду: колекція посуду Tefal XL Intense створена, щоб задовольнити всі ваші щоденні потреби в приготуванні їжі, поєднуючи довговічну роботу та великий розмір для ситних страв щодня. Все, що потрібно для смачної та здорової їжі, є в межах вашої досяжності: високостійке антипригарне покриття — дуже міцне, екологічно чисте, допомагає економити споживання енергії та води під час миття — вдосконалена технологія Thermo-signal для бездоганних результатів, для яких не потрібно будувати здогадки про старт приготування, а також Diffusion+ основа для забезпечення ідеально однорідних страв.
Все це завдяки великому розміру XL, створеному, щоб задовольнити навіть великі сім'ї. На цій простій у використанні сковороді смажені страви має дуже апетитний вигляд — курка на грилі до ідеального салату Цезар, неперевершені кесаделі, апетитні омлети з начинками для сніданку, які виводять пізній сніданок на новий рівень, і багато іншого — для різноманітного та здорового домашнього приготування безкомпромісного смаку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Индикатор нагрева | Да |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 5.7 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 24 см мм |
| Для индукционных плит | Нет |
| Использование в духовом шкафу | Да |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Можно мыть в посудомоечной машине | Да |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Нет |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium 2X |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 115 ₴






