Накопичувальний водонагрівач SUPERLUX 100V 1,5K виготовлений у класичному варіанті в циліндричному корпусі. Він чудово пристосований для сучасних ванних кімнат і за допомогою вертикального монтажу дасть змогу заощадити простір, звільнивши його в нижній частині кімнати. Білий колір і непретенційний зовнішній вигляд дасть змогу ідеально вписатися в будь-яку кімнату.
Особливості Бойлер Superlux NTS 100V 1.5K (3201633)
На корпусі бойлера є механічний індикатор температури та регулятор температури.
Накопичувальний водонагрівач Ariston укомплектований відкритим ТЕНом, що має прямий контакт із водою. Він дасть змогу істотно скоротити час на нагрівання води, тому що тепло передається їй без жодних перешкод. Нагрівальний елемент виготовлений із міді.
У конструкції бойлера передбачений магнієвий анод. Він захищає водонагрівач від відкладень кальцинованих відходів і солей у воді, що негативно впливають на бойлер.
Внутрішнє покриття бака зроблене з титанової емалі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22 кг |
| Время первоначального нагрева | 3 ч 52 мин |
| Высота | 91-110 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 450 x 913 x 480 мм |
| Защита (УЗО) | Нет |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Материал бака | нет данных |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 7 560 ₴




