Потужність подавання пари 45 г/хв забезпечує розгладження заломів на будь-якій тканині. 3 режими роботи роблять пристрій максимально універсальним — відпарювач має спеціальний режим для льону. Використовуйте для тканин, що потребують інтенсивного відпарювання. Дбайливий режим безпечний для догляду за одягом із тонких і делікатних тканин.
Відпарювач обладнаний двофазною функцією автовимкнення:
— завдяки індикації рівня води
— у разі перебування в режимі «Stop» понад 3-8 хвилин.
Від'єднуваний кабель живлення зроблений спеціально, що візуально не обважнювати інтер'єр.
Вертикальний стаціонарний відпарювач EUES200B забезпечує автоматичне подавання пари завдяки вбудованим інфрачервоним датчикам, які контролюють вмикання і вимкнення парогенерації, технологія Start and Stop. Завдяки цій технології вдається заощаджувати до 40% води, тому що вона не витрачається, коли пристрій вимкнений. У процесі використання можна вимикати та вмикати цю функцію за допомогою спеціальної кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SteamOne |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вертикальная гладильная доска | отсутствует |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Вес | 8 кг |
| Вращение шнура на 360° | Да |
| Время нагрева воды | 45 сек |
| Давление пара | нет данных |
| Диапазон мощности | 1801-2000 Вт |
| Длина шланга | Нет |
| Длина шнура | 2 м |
| Дополнительные насадки | для деликатных тканей |
| Защита от накипи | Нет |
| Материал подошвы | нержавеющая сталь |
| Объем резервуара для воды | 1.2 л |
| Основная насадка | прямое испарение |
| Паровой удар | Нет |
| Постоянный пар | Да |
| Размеры | 175 x 26.8 x 16.8 см |
| Регулирование температуры | Да |
| Регулятор подачи пара | Да |
| Сила парового удара | Нет |
| Сила постоянной подачи пара | 45 г/мин |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Система самоочистки | Нет |
| Стойка-вешалка | Да |
| Съемный резервуар для воды | отсутствует |
| Термоперчатка | Да |
| Тип отпаривателя | стационарный |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 16 119 ₴










