ЛЕГКО ОЧИЩУЄТЬСЯ ЕМАЛЬ
Це рішення зберігає внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту у використанні, оскільки за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо легкоочисну емаль як стандартну у всіх наших духових шафах.
A КЛАС ЕНЕРГОПОЖИВАННЯ
Hansa піклується про довкілля, застосовуючи поряд із новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
МІЦНІ ЧУГУННІ РЕШОТИ
Чавунні решітки довговічніші та міцніші, їх дуже легко тримати в чистоті, що гарантує просте й безпечне використання.
ЛЕГКООЧИНА ДВЕРЦЯ
Завдяки новій конструкції дверцят, з неї можна безпечно та просто вийняти скло без зняття всіх дверцят. Використання двох застібок у верхній частині дверцят дає змогу обійтися без застосування будь-яких інструментів, і це можна зробити самостійно. Тепер доглядати за чистотою духової шафи зовсім просто.
ГАЗ-КОНТРОЛЬ
Якщо вогонь випадково згас, конфорка миттєво припинить подавання газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.
РЕЦЕПТИ НА ДВЕРЦІ
Рецепти на внутрішній стороні дверцят духової шафи — це практичний посібник, який завжди у вас під рукою. Це інформація про блюд, температуру, спосіб і час його приготування.
ВЫДВИЖНОЙ ЯЩИК ДЛЯ ПОСУДЫ НА РОЛИКОВЫХ НАПРАВЛЯЮЩИХ
Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.
БУДОВА РУЧКА АВТОМАТИЧНОГО ЗАЖИГАННЯ
Поворотна ручка запалювання — дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку та поверніть її, щоб почати готувати. вогні загоряться автоматично.
СТАНДАРТНА ПІДСВІТКА
Підсвітка духової шафи розташована на задній стінці камери, дає змогу чітко розглянути страви, що приготуються.
ПРОТИВЕНЬ ДЛЯ ВЫПЕЧКИ PROCOOK
Гексагональна структура дека procook, розроблена компанією Hansa, це сучасне рішення для приготування здоровішої та смачнішої їжі. Цього вдалося досягти за допомогою спеціальних заглиблень у формі стільників. Крім того, використовується антипригарна емаль. Завдяки такому рішенню, шматочки м'яса не прилипають до поверхні, або готуються у власному соку під час смаження. Технологія procook — ще одне зручне та здорове рішення, яке ми пропонуємо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики духового шкафа | |
| Вертел | Нет |
| Количество режимов приготовления | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность подключения к баллонному газу | Да |
| Возможность подключения к сети | Да |
| Габариты (В х Ш х Г) | 85 х 50 х 60 см |
| Газ-контроль | поверхности + духовки |
| Горелка Sabaf | Нет |
| Гриль | без гриля |
| Диаметр конфорки 1 | 98 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 53 мм |
| Диаметр конфорки 3 | 73 мм |
| Диаметр конфорки 4 | 73 мм |
| Дополнительно к духовому шкафу | решетка, противень (2 шт) |
| Количество зон нагрева | 4 |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 шт |
| Количество уровней направляющих | 5 |
| Конвекция | без конвекции |
| Крышка варочной поверхности | металлическая |
| Материал варочной поверхности | эмаль |
| Материал решеток поверхности | чугун |
| Мощность духового шкафа | - |
| Мощность конфорки 1 | 2.8 кВт |
| Мощность конфорки 2 | 1.0 кВт |
| Мощность конфорки 3 | 1.8 кВт |
| Мощность конфорки 4 | 1.8 кВт |
| Наличие телескопических направляющих | Нет |
| Наличие форсунок для баллонного газа в комплекте | Да |
| Наличие шнура питания / вилки | вилка / шнур питания |
| Объем духового шкафа | 70 л |
| Очистка духовки | эмаль легкой очистки |
| Подсветка духовки | Да |
| Размеры (ШхГ) | 50х60 см |
| Съемное стекло в дверце духовки | Нет |
| Таймер | без таймера |
| Термостат | без термостата |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип гриля | Нет |
| Тип духовки | Газовая |
| Тип зон нагрева | газовая |
| Тип плиты | Газовая |
| Турбо-конфорка (корона) / Объединение конфорок | отсутствует |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 50 см см |
| Электроподжиг в духовке | в ручке |
| Электроподжиг поверхности | в ручке |
| Энергопотребление | нет данных |
| Энергоэффективность | нет данных |
| Ящик для посуды | с ящиком |
| Ящик под духовым шкафом | с откидной крышкой |
Информация для заказа
- Цена: 17 219 ₴


