Sencor SRV 9185BK — це інтелектуальний робот-пилосос, який ідеально очищає тверду підлогу та килими. Він поєднує в собі функції миття та пилососа одночасно. Завдяки потужному всмоктувальному електродвигуну на 3 000 Па ви можете розраховувати на ідеальні результати. Іоннолітива акумуляторна батарея ємністю 2 600 мА·год забезпечує до 140 хвилин роботи на одному заряді. Пристрій обладнаний функцією автоматичного спорожнення пилозбірника безпосередньо в мішок, який є в зарядній станції. Завдяки великій місткості мішка об'ємом 3 л, вам не знадобиться турбуватися про спорожнення мішка на термін до 60 днів. Ідеальна орієнтація в просторі забезпечується лазерною навігацією за лідером і низкою інтелектуальних датчиків. Для керування можна використовувати пульт дистанційного керування або мобільний застосунок Sencor Home. Також можна запросто виконати сполучення Bluetooth.
ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ:
- лазерна навігація за лідаром для орієнтації в просторі;
- автоматичне спорожнення пилозбірника;
- потужність всмоктування 3 000 Па з підвищеними характеристиками під час чищення килимів;
- іонно-літієва акумуляторна батарея преміумкласу ємністю 2 600 мА·год;
- 4 рівні потужності пилососа та 3 рівні потужності мийки;
- датчик TOF для точного очищення стін;
- функції Multi-Rooming і Multi-Mapping для ефективного планування прибирання;
- просте керування через застосунок Sencor HOME або за допомогою пульта дистанційного керування;
- Інтелектуальні датчики удару та падіння.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Нет |
| Бренды | Sencor |
| Вес | 3.4 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 241 - 360 минут |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 140 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | нет данных |
| Датчик загрязнения | Нет |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Нет |
| Индикация застревания | Нет |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, док-станция зарядки с выгрузкой мусора, пульт ДУ, основная щетка, боковые щетки, фильтр, мешки для пыли, инструкция, гарантийный талон |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 3000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 300 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 х 350 х 98 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Нет |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | плитка, паркет, ламинат, кафель, линолеум, ковер |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | пульт ДУ, на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 65 дБ дБ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 10 403 ₴










