Робот-пилосос мийний Dreame L20 Ultra Complete
Сучасний і високоефективний робот-пилосос Dreame L20 Ultra Complete дає змогу прибрати Ваш будинок до ідеального блиску. За допомогою унікальної системи навігації та тривалого часу автономної роботи робот-пилосос дає змогу впоратися з прибиранням будь-якого рівня.
- Сучасний і стильний дизайн
- Швидке вологе прибирання
- Контроль прибирання через мобільні програми
- Компактна та легка конструкція
Сучасна навігація
Dreame L20 Ultra Complete обладнаний унікальною системою навігації, що дає змогу під час прибирання визначати, що за речі або місця перебувати на шляху прибирання.
Тонке настроювання
Dreame L20 Ultra Complete має функцію вибору зони прибирання та миття підлоги зигзагом для максимально ефективного прибирання всього будинку.
Детальна мийка
Робот-пилосос має 2 круглі насадки для миття підлоги. Ця конструкція дає змогу максимально якісно прибирати навіть уздовж краю плінтуса.
Швидке вологе прибирання
Після настроювання вперше створіть швидку карту, дотримуючись інструкцій у застосунку, щоб робот міг розпочати будівництво мапи, не прибираючи. Процес побудови мапи буде завершений, коли робот повернеться на станцію. Карта буде збережена автоматично.
Компактна база очищення
Разом із Dreame L20 Ultra Complete входить база очищення. Вона дає змогу чистити, сушити, а також збирати прибране сміття.
Миття швабр
Dreame L20 Ultra Complete має функцію миття швабр. Це дає змогу підтримувати швабри в ідеальній чистоті навіть після великої кількості миття підлог.
Сушарка швабри
Робот-пилеслс має функцію сушіння швабр після їх миття. Це дає змогу максимально усунути поширення шкідливих мікробів і неприємних запахів після кожного прибирання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 19.3 кг |
| Виртуальные стены | Нет |
| Время зарядки аккумулятора | 4.5 ч |
| Время работы на 1 заряде | Нет |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 260 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Нет |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Комплектация | моющий робот-пылесос, 4 фильтра, 3 боковых щётки, 2 модуля мойки пола, инструмент для чистки, кабель питания, 4 картриджа с моющим средством, мультистанция с автоочисткой, 12 насадок для мойки, руководство пользователя, гарантийный талон, 5 сменных мешков |
| Мoдель | L20 Ultra Complete |
| Мощность всасывания | 7000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 80 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 300 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 x 350 x 103.8 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 63 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 40 799 ₴










