Willer IV50DR Brig Mirror — плоский електричний водонагрівач із внутрішнім баком із неіржавкої сталі AISI316 (відрізняється вищою антикорозійною стійкістю, порівнюючи з поширеною AISI304). Мінімальна глибина виробу (260-295 мм з урахуванням монтажних планок) дасть змогу встановити бойлер навіть в обмеженому просторі умов. У бойлер Willer IV50DR Brig Mirror встановлені два сухі нагрівальні елементи потужністю 1000 Вт кожен. Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують із водою, що неабияк збільшує їхню довговічність і економічність.
Неіржавка сталь AISI316 — це стійкий до процесу корозії сплав, що містить не менш ніж 17% хрому та з низьким вмістом вуглецю. Високий вміст хрому в сплаві забезпечує високу стійкість до процесу корозії. За своїм складом неіржавка сталь AISI316 схожа на найпоширенішу AISI304, збагачену молібденом. Молібден — один із небагатьох легувальних елементів, здатних одночасно підвищити міцність, в'язкі властивості сплаву, а також корозійну стійкість.
Неіржавка сталь AISI316 проявляє високу стійкість в агресивних середовищах: морська вода, водопровідна вода з вмістом хлору. Використовується під час виготовлення елементів конструкції в кораблебудуванні. Неіржавка сталь, з якої виготовлені внутрішні баки бойлера Willer IV50DR Brig Mirror, має чудові антикорозійні властивості та механічну міцність. Ця сталь повністю відповідає гігієнічним вимогам, тому зазвичай використовується в харчовій, фармацевтичній та медичній сфері. А завдяки своїм покращеним антикорозійним властивостям ця неіржавка сталь використовується навіть для роботи в розчинах більшості кислот. З усіх сталей 300-ї серії марка AISI316 є найбільш корозійностійкою та стійкою до зовнішніх і хімічних впливів.
Ключові особливості бойлерів Willer серії Brig:
Внутрішній бак із неіржавкої сталі марки AISI316, яка має найкращі антикорозійні властивості проти поширеної AISI304
Для максимального захисту в бойлер встановлені два захисні магнієві аноди максимально допустимого розміру, по одному в кожному баку
Нова механічна панель керування з двома кнопками керування нагрівальними елементами. Ергономічна ручка дає змогу плавно регулювати температуру нагрівання води в бойлері. Доступные температурных режима: "off", "min", "eco", "max"
Два незалежні захищені (сухі) нагрівальні елементи по одному в баку, кожен вмикається окремою клавішею. Доступні режими потужності: 1,0 кВт; 2,0 кВт
Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану завтовшки 20 мм
Подвійний захист від перегрівання води (терморегулятор + термозапобіжник)
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою багатофункціонального запобіжного клапана.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.5 кг |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 10 мин |
| Высота | 70-90.9 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 435 х 865 х 260 мм |
| Защита (УЗО) | Нет |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | плоская |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 14 404 ₴










