Deebot T30 Pro OMNI — інноваційний робот-пилосос, новинка 2024 модельного року. Одночасно може збирати сміття і мити підлогу. Використовується для очищення будь-яких типів гладких поверхонь, килима та ворсистих килимів.
Обладнаний місткою акумуляторною батареєю на 5200 мА·год, яка забезпечує до 290 хвилин автономної роботи. Цього часу вистачить для повноцінного прибирання великої квартири або двоповерхового будинку.
Серед особливостей моделі — універсальна станція самообслуговування Mini OMNI, вдосконалена система навігації True Mapping 2.0, подвійна конструкція турбощітки ZeroTangle.
Потужне всмоктування
Робот пилососів підтримує потужне всмоктування в 11000 Па завдяки інноваційному безщітковому двигуну та вдосконаленому прямоточному повітроводу. Це допомагає безперешкодно усувати бруд як на жорстких поверхнях, так і на килимових покриттях.
Щітки для сухого прибирання
Deebot Ozmo T30 Pro OMNI отримав оновлену турбощітку з подвійною конструкцією ZeroTangle: V-подібна щітка з плоскими похилими щетинками прекрасно збирає пил і сміття на поверхнях. Зверху над щіткою розміщений гребінець, який допомагає розплутувати волосся ще на етапі всмоктування, тому воно не намотується на валик щітки та відразу потрапляє в сміттєвий контейнер.
Додатково бічна щітка видаляє забруднення з кутів уздовж плінтусів та інших важкодоступних місць.
Технологічне вологе прибирання
Чудова якість вологоубирання забезпечує система для миття підлоги OZMO Turbo 2.0 з двома ротаційними дисками, на які кріпляться серветки з м'якої ворсистої тканини. Очисні диски обертаються з високою швидкістю та тісно контактують із поверхнею. Це допомагає ефективно відмивати присохлі забруднення, липкі плями, розлиту рідину.
Також робот обладнаний вбудованою технологією адаптивного прибирання країв TruEdge, що дає змогу мити підлогу в кутах і біля плінтусів, наближаючись упритул до стіни. Для цього очисний диск висувається за межі корпусу, що допомагає охоплювати велику площу та ретельно очищати важкодоступні місця, не залишаючи невлаштованих ділянок.
Очищення килимів
Під час заїзду на килим робот автоматично підіймає очисні диски вгору на 22 мм, щоб вода не потрапила на ворс. Потужність всмоктування навпаки збільшується до максимуму, що дає змогу ретельно зібрати сміття. А коли робот повертається на жорстку підлогу, швабра знову опускається.
Ретельне очищення забруднених ділянок
Ecovacs Deebot T30 Pro OMNI обладнаний технологією Intelligent Deep Mopping: робот автоматично визначає ступінь забруднення поверхні та за потреби може повторно вимити підлогу. А у разі виявлення сильно забруднених ділянок активується режим MagiClean, що допомагає видалити з поверхні навіть стійкі плями.
Удосконалена система навігації
Точну навігацію забезпечує технологія TrueMapping 2.0, за допомогою якої робот сканує 100 кв. м приміщення лише за 6 хвилин. Ґаджет швидко створює тривимірні карти та будує оптимальний маршрут пересування, з огляду на особливості кімнати.
Вбудована система TrueDetect 3D 2.0 дає змогу прибиранцю виявляти перешкоди та обережно їх обходити, уникаючи зіткнень із меблями та іншими предметами інтер'єру. А за допомогою системи датчиків пристрій точно визначає пороги, сходи, тому не падає з висоти.
Універсальна док-станція
Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T30 Pro OMNI комплектується багатофункціональною станцією самоочищення, що автоматизує процес прибирання. На базі прибирання самостійно позбавляється зібраного сміття, промиває очисні насадки гарячою водою в процесі роботи та після закінчення циклу очищення, а також висушує швабру гарячим повітрям і додає воду в бак.
Швидке сенсорне керування
Робот має опцію швидкого запуску Foot Touch Control: за допомогою сенсорного керування ви можете запустити ґаджет у роботу, злегка торкнувшись ногою бампера.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ecovacs |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | - |
| Вес | 4.1 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 6.5 ч |
| Время работы на 1 заряде | более 240 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 290 мин |
| Высота преодоления порогов | 22 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | Нет |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Нет |
| Индикация степени зарядки | Нет |
| Камера | Да |
| Комплектация | робот-пылесос, док-станция с функцией автовыгрузки мусора, боковая щетка, насадка из микрофибры для влажной уборки (2 шт), инструкция |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 11000 Па |
| Мультикартография | Нет |
| Объем контейнера для воды | 550 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 300 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 353 х 351 х 104 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Да |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | 3D-сканер, ИК-датчики, Lidar |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | ковер с низким ворсом, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Нет |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 69 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 34 719 ₴










