Ефективний і ергономічний для ідеального одягу
Цей простий у використанні відпарювач має ергономічну ручку для зручного утримання та курок для керування подаванням пари. Він дає змогу відпарювати одяг із будь-якої тканини для надання йому ідеального вигляду.
Багато переваг
Портативний відпарювач готовий до використання після нагрівання всього за 35 секунд. Він працює без громіздкої прасувальної дошки. Щойно засвітиться зелене світло, ви можете починати відпарювання. Він виготовлений із міцних компонентів, що гарантують тривалий термін експлуатації.
Високозахищений пристрій
З нашим приладом ви не будете хвилюватися, адже він повністю відповідає французьким стандартам безпеки та дає змогу ним користуватися з упевненістю, що він не буде уявляти потенційну небезпеку.
Простий у використанні
Ручний відпарювач особливо простий у використанні та заправлянні завдяки алюмінієвому бойлеру потужністю 1800 Вт і потоку пари 28 г/хв. Ми впевнені, що цей пристрій виправдає ваші очікування, навіть найвимогливіші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SteamOne |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Вертикальная гладильная доска | отсутствует |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Вес | 0.95 кг |
| Вращение шнура на 360° | отсутствует |
| Время нагрева воды | 30 сек |
| Давление пара | нет данных |
| Диапазон мощности | 1601-1800 Вт |
| Длина шланга | Нет |
| Длина шнура | 2 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Защита от накипи | Нет |
| Материал подошвы | нержавеющая сталь |
| Объем резервуара для воды | 0.12 л |
| Основная насадка | прямое испарение |
| Паровой удар | Нет |
| Постоянный пар | Да |
| Размеры | 21 х 10.4 х 28.6 см |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Регулятор подачи пара | Нет |
| Сила парового удара | Нет |
| Сила постоянной подачи пара | 28 г/мин |
| Система «Капля-стоп» | Нет |
| Система самоочистки | Нет |
| Стойка-вешалка | Нет |
| Съемный резервуар для воды | Да |
| Термоперчатка | Нет |
| Тип отпаривателя | ручной |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 479 ₴










