Відкрийте для себе легший і зручний спосіб готувати з So'Light! Це найлегша індукційна сковорода від Tefal, яка обладнана новою технологією Light Tech, що поєднує легкий дизайн зі швидким нагріванням — для швидких і смачних результатів без зусиль. Від ергономічної ручки до зручного індикатора температури та міцного антипригарного покриття — готувати з So'Light легко. Ще один спосіб, як Tefal, економить ваш час на кухні!
Найлегша індукційна сковорідка
Завдяки новій технології Light Tech, сковорідки So'Light на 43% легше (порівнюючи з класичним індукційним посудом Unlimited від Tefal).
Титанове антипригарне покриття
Покриття з титановими частинками забезпечує чудові антипригарні властивості, що гарантує легке очищення та зберігає поживні речовини та смак їжі.
Технология Thermo-Signal
Покращена технологія Thermo-Signal змінює колір на рівномірний червоний, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування, гарантуючи чудовий результат щоразу.
Швидке нагрівання
Завдяки технології Light Tech, сковорода швидко нагрівається, забезпечуючи миттєві результати приготування. Підходить для всіх типів плит, зокрема індукційних.
Ергономічна ручка
Ергономічна ручка зі зручним місцем для великого пальця забезпечує комфортне утримання й додаткову зручність під час готування.
Безпечне антипригарне покриття
Усі антипригарні покриття, що контактують із їжею, не містять PFOA, олива та кадмію, що відповідає високим стандартам безпеки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4.9 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 26 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 363 ₴






