Проєктуйте якісне зображення в приміщеннях і на вулиці за слабкого освітлення за допомогою цього проєктора яскравістю 280 люменів ANSI. Зображення з діагоналлю 2,5 м і роздільною здатністю 1080p Full HD має такий самий реалістичний вигляд, як і вигляд із вашого вікна.
Acer TrueHarmony
Технологія Acer TrueHarmony підвищує якість звуку. Насолоджуйтеся насиченішим і реалістичнішим звуком і виведіть прослуховування аудіо на новий рівень без шкоди якості.
Ручка для перенесення
Беріть проєктор із собою куди завгодно — завдяки ручці для перенесення ви можете легко транспортувати його.
Зручне кріплення для пульта
Розміщуйте та зберігайте пульт дистанційного керування проєктором безпосередньо на пристрої за допомогою вбудованого кріплення.
Термін експлуатації до 100 000 годин
Використовуйте цей проєктор так часто і так довго, як вам подобається. З терміном експлуатації 100 тисяч годин ще довго не потрібно купувати новий проєктор.
Змінна частота оновлення
Проєктор зі змінною частотою оновлення дає змогу усунути мерехтіння й розрив зображення для комфортнішого сприйняття візуального контенту.
Екологічно безпечне світлодіодне джерело світла
Ми дбаємо про довкілля й екологію. Використовуйте проєктор зі світлодіодами, що не містять ртуті, — так ви подбаєте про довкілля, не викидаючи небезпечних відходів.
Вбудовані динаміки Bluetooth
Насолоджуйтеся улюбленим контентом, хай де ви будете. Для цього не потрібно брати додаткову колонку. Вбудований Bluetooth-динамік забезпечує глибокий насичений звук, що робить фільми реалістичнішими, музику яскравішою, а ігри цікавішими.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Вес | 1.9 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Да |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 239x139х189 мм |
| Диагональ экрана | нет данных |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Mini Jack 3.5 мм, TF |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.5:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 5 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 4:3, 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Нет |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | 33 дБ дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Яркость | 6000 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 11 395 ₴










