Надійний і функціональний водонагрівач Breta з класичним круглим корпусом і внутрішнім баком із біосклофарфоровим покриттям.
Круглий міцний сталевий зовнішній корпус із порошковим фарбуванням.
Сталевий емальований внутрішній бак із покриттям з BIO-склофарфора, максимальним робочим тиском 7,5 бара.
Ізоляція Super Foam високої щільності.
Механічне регулювання температури за допомогою зовнішнього регулятора.
Надійний ТЕН із неіржавкої сталі та широким фланцем 93 мм для зручного очищення бака від бруду та накипу.
Збільшений магнієвий анод 20*200 мм.
Зручне розташування великого магнієвого анода на окремому фланці у верхній частині бака.
Штуцер для зливання води з бака для простого та легкого періодичного обслуговування.
Два окремі капілярні термостати: регулювальний і запобіжний із вбудованою розблокувальною кнопкою під час перегрівання.
Лампа індикації живлення й нагрівання.
Комплект постачання: водонагрівач BRETA, електричний мережевий кабель з євровилкою, кріплення (анкери 2 штуки), запобіжний клапан 7,5 бара, інструкція з гарантійним талоном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quartz |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нет данных |
| Время первоначального нагрева | нет данных |
| Высота | более 111 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 470 х 1262 х 470 мм |
| Защита (УЗО) | Нет |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Материал бака | Сталь |
| Подвод труб | верхний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Напольная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 15 599 ₴

