З Tefal Simply Clean готуйте неповторні домашні страви та щоразу отримуйте неперевершені результати та бездоганний смак. Все завдяки високоякісному й абсолютно безпечному антипригарному покриттю! Ми пропонуємо посуд, який легко очищається, залишаючи вам більше часу на те, що дійсно важливо.
Ви легко зрозумієте, коли сковорода готова до старту приготування
Відтепер усі ваші страви вільні на чудовий смак, колір і структуру завдяки вдосконаленій технології THERMO-SIGNAL. Коли сковорода нагріється до оптимальної температури для початку приготування, на індикаторі THERMO-SIGNAL зникне пісочний годинник, і ви зможете почати готувати.
Титанове антипригарне покриття для чудових результатів приготування
Смажте улюблені страви навіть без олії та щоразу отримуйте бажане обсмажування й неперевершений смак!
Високоякісне антипригарне покриття міцне та стійке завдяки УЛЬТРАСИЛЬНОй структурі та захисному титановому покриттю.
Завжди успішні кулінарні експерименти
Всі страви приготуються швидко та рівномірно завдяки основі Diffusion Base. Тепло ідеально розподіляється по всій сковороді, чим гарантує щоразу рівномірне приготування ваших страв.
На 100% безпечне антипригарне покриття
Антипригарне покриття Tefal є абсолютно безпечним для здоров'я та довкілля. Не містить ПФОК (перфтороктанової кислоти), свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не тільки псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров'ю.
Створене на основі полімеру PTFE (політетрафторетилен), який через свою інертність не вступає в хімічну реакцію ні з їжею, ні з водою, ні з мийними засобами. Покриття є абсолютно безпечним для здоров'я та довкілля. Полімер також використовується як покриття для кардіостимуляторів і штучних кровоносних судин та в інших хірургічних операціях.
Менше часу на очищення — більше на кулінарну насолоду з лінійкою Tefal Simply Clean!
Приготування смачних страв вимагає багато часу, але очищення — не має! Забудьте про всі клопоти й? почніть кулінарну подорож із надійною союзницею сковорідкою Tefal Simply Clean.
Simply Clean і всередині, і зовні покрита на 100% антипригарним покриттям. Основа ручки — огнезащитная. Ця перевага забезпечує легке очищення, навіть у важкодоступних місцях.
Все для гладкого та безтурботного очищення — такий, який ще ніколи не був таким простим!
Произведено во Франции
Сковороди Tefal Simply Clean розроблені та виготовлені у Франції, спираючись на багаторічний досвід майстрів.
Ми додаємо максимум зусиль, щоб ваші кулінарні експерименти щоразу виходили та дарували не тільки смакову насолоду, але й надихали на нові.
Сьогодні споживачі в усьому світі вибирають Tefal, адже впевнені в якості та повній безпеці продукту. Як результат — упродовж довгих років ми залишаємося брендом No1 у світі в категорії посуду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 1.94 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 25 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Нет |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | сковорода для блинов |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 719 ₴






