Сковорода Tefal Start&Cook була розроблена для легкого щоденного приготування приголомшливих страв без проблем і стресу. Від бездоганного омлету до апетитних спагеті карбонара, її високоефективне антипригарне покриття допомагає вам насолоджуватися цим незрівнянним почуттям легкості втілення в життя нових рецептів. Технологія Thermo-Signal вказує на ідеальну температуру для початку приготування та забезпечує бездоганний результат для смачних страв.
Антипригарне покриття TITANIUM:
Високоякісне антипригарне покриття вирізняється підвищеною міцністю і стійкістю завдяки захисному покриттю, посиленому титаном. 100% безпечне антипригарне покриття 0% ПФОК, 0% олива, 0% кадмію.
Технологія THERMO-SIGNAL:
Технологія THERMO-SIGNAL визначає ідеальну температуру початку приготування, що гарантує ідеальну текстуру, колір і смак для смачних, насичених страв щодня.
Антипригарне покриття всередині та зовні:
Посуд з антипригарним покриттям всередині та зовні, створений для задоволення всіх ваших повсякденних потреб. Легке очищення та зручне використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 4.3 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 24 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





