Покриття
2-шарове антипригарне покриття
Сумісність із джерелами тепла
Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити
Індикатор нагрівання
Так, QUICK FRY. У міру нагрівання сковороди змінюється колір індикатора. Щойно сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнута рівномірна та оптимальна температура для приготування страв.
Виготовлення
Методом штампування
Матеріал ручки
Бакеліт із Soft touch не нагрівним покриттям.
Покриття
Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free
Матеріал сковорідки
Штампований алюмінієвий сплав 3003
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.826 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4.6 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 26 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | GEEHUA |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | 3 мм |
| Толщина стенки | 2.2 мм / 2.6 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 659 ₴







