Верхній нагрівач + циркуляція гарячого повітря
Верхній нагрівач і циркуляція гарячого повітря рівномірно розподіляють потік гарячого повітря всередині всієї духової шафи, що дає змогу запікати великі порції та страви.
Гаряче повітря
Одночасне застосування кільцевого нагрівача та вентилятора гарантує рівномірне й оптимальне запікання кожного, навіть дуже великого за об'ємом, страви. Циркуляція гарячого повітря дає змогу також одночасно використовувати кілька рівнів духовки, завдяки чому можна запекти кілька порцій одночасно.
Гриль
Ця опція ідеально підходить для приготування м'яса, ковбас, тостів або риби.
Дверцята з суцільного скла
Дверцята духовки як зсередини, так і зовні виготовлені з суцільного скла без гвинтів і згинів, що полегшує догляд і очищення. У деяких моделях внутрішнє скло можна витягнути для ретельнішого очищення.
Запікання + циркуляція гарячого повітря
Завдяки одночасній роботі нижнього та верхнього нагрівача та циркуляції гарячого повітря можна запекти страву набагато швидше! Ідеальна функція для випікання печива!
Нижній нагрівач + циркуляція гарячого повітря
Нижній нагрівач і циркуляція гарячого повітря працюють одночасно. Це дає змогу добре пропекти нижню частину страви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики духового шкафа | |
| Вертел | Нет |
| Количество режимов приготовления | 7 |
| Тип гриля | электрический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность подключения к баллонному газу | Да |
| Возможность подключения к сети | Да |
| Габариты (В х Ш х Г) | 85 х 50 х 60 см |
| Газ-контроль | поверхности |
| Горелка Sabaf | Нет |
| Гриль | с грилем |
| Диаметр конфорки 1 | 100 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 75 мм |
| Диаметр конфорки 3 | 75 мм |
| Диаметр конфорки 4 | 54 мм |
| Дополнительно к духовому шкафу | решетка, противень |
| Количество зон нагрева | 4 |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 шт |
| Количество уровней направляющих | 5 |
| Конвекция | с конвекцией |
| Крышка варочной поверхности | нет данных |
| Материал варочной поверхности | нержавеющая сталь |
| Материал решеток поверхности | эмалированная сталь |
| Мощность духового шкафа | нет данных |
| Мощность конфорки 1 | 2.9 кВт |
| Мощность конфорки 2 | 2.0 кВт |
| Мощность конфорки 3 | 2.0 кВт |
| Мощность конфорки 4 | 1.0 кВт |
| Наличие телескопических направляющих | Нет |
| Наличие форсунок для баллонного газа в комплекте | Нет |
| Наличие шнура питания / вилки | вилка / шнур питания |
| Объем духового шкафа | 55 л |
| Очистка духовки | гидролитическая |
| Подсветка духовки | Да |
| Размеры (ШхГ) | 50х60 см |
| Съемное стекло в дверце духовки | Нет |
| Таймер | механический |
| Термостат | без термостата |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип зон нагрева | газовая |
| Тип плиты | комбинированная |
| Турбо-конфорка (корона) / Объединение конфорок | отсутствует |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 50 см см |
| Электроподжиг в духовке | отсутствует |
| Электроподжиг поверхности | в ручке |
| Энергопотребление | 0.92 кВт |
| Энергоэффективность | A |
| Ящик для посуды | с ящиком |
| Ящик под духовым шкафом | выдвижной |
Информация для заказа
- Цена: 14 879 ₴










