Прасувальна система IXEO+ QT1510E0 — це революційний підхід щодо догляду за речами «Все в одному» завдяки поєднанню передової технології відпарювання та дошки Smart Board.
Прасуєте ви заздалегідь або на останніх хвилинах перед виходом — прасування та відпарювання вашого одягу завжди будуть ефективними та легкими завдяки інноваційній технології подавання пари.
Легка насадка праски вирізняється оптимальною ергономікою і важить удвічі легше, ніж звичайна праска. Швидке нагрівання за 70 секунд і безліч інших функцій поєднане з IXEO — революційною прасувальною системою.
Повний комфорт і легкість
Революційне рішення з догляду за одягом для всіх типів прасування з інноваційною трипозиційною дошкою, поліпшеною ергономікою та передовими технологіями. Вбудована дошка Smart Board пропонує 3 прасувальні позиції: горизонтальна, вертикальна та під кутом 30°.
Видалення складок
Пристрій обладнаний інноваційною технологією Twin Boiler і створює тиск 5 барів, подає постійну пару зі швидкістю 35 г/хв і паровий удар 90 г/хв.
Ультралегка насадка
Інноваційний дизайн із поліпшеною ергономікою для легких і ефективних результатів завдяки насадці, яка важить лише 530 г, що вдвічі легше, ніж звичайна праска.
Освіжає й дезінфікує
Легкість догляду за одягом змішується з дезінфекцією, відпарюванням. Потужна сила пари вбиває до 99.9% бактерій і мікробів, освіжає речі та усуває неприємні запахи під час відпарювання.
Зручна знімна база
Завдяки знімній легкій базі ви можете використовувати пристрій де й будь-коли, для відпарювання штор, меблів і багато іншого.
Швидке нагрівання
Ваша прасувальна система «Все в одному» буде готова до роботи за 70 секунд після увімкнення.
Технологія Smart Protect
Удосконалена система догляду за тканинами для безпечного прасування всього вашого гардероба та навіть таких делікатних тканин, як шовк, без додаткових налаштувань.
Не потребує догляду
Система захисту від накипу підтримує високу продуктивність прасувальних систем, а також її захист і догляд.
Високоточний носик
Насолоджуйтеся плавним доглядом кожного сантиметра вашого одягу з високоточним носиком для таких важкодоступних зон, як-от коміри та шви.
Універсальний і легкий догляд за одягом
Догляд за одягом завжди буде максимально комфортним і легким завдяки добре продуманому дизайну та складним опорам для регулювання висоти.
Легке транспортування
Невеликі коліщатка під паровою прасувальною системою забезпечують її легке транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вертикальная гладильная доска | Да |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Вес | 9.91 кг |
| Вращение шнура на 360° | Да |
| Время нагрева воды | 70 сек |
| Давление пара | нет данных |
| Диапазон мощности | 2401 Вт и более |
| Длина шланга | 1.7 м |
| Длина шнура | 3 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Защита от накипи | Нет |
| Материал подошвы | нержавеющая сталь |
| Объем резервуара для воды | 1 л |
| Основная насадка | прямое испарение + глажка с паром |
| Паровой удар | Да |
| Постоянный пар | Да |
| Размеры | 168 х 39.8 х 41 см |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Регулятор подачи пара | Нет |
| Сила парового удара | 90 г/мин |
| Сила постоянной подачи пара | 35 г/мин |
| Система «Капля-стоп» | Нет |
| Система самоочистки | Нет |
| Стойка-вешалка | Нет |
| Съемный резервуар для воды | Да |
| Термоперчатка | Нет |
| Тип отпаривателя | стационарный |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴









