SC 3 EasyFix від Karcher — найшвидший пароочисник, для розігрівання якого досить усього 30 секунд. Водночас бак для доливання води забезпечує тривалу безперервну роботу. Встановлюваний в апарат картридж для автоматичного видалення накипу продовжує термін експлуатації. Пароочисник SC 3 EasyFix працює без застосування очисних засобів і може використовуватися для виконання найрізноманітніших завдань прибирання. Він ефективно очищає будь-які жорсткі поверхні в домі.
У разі ретельного очищення парою SC 3 EasyFix від Karcher знищуються 99,99% вірусів і поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях. Широкий вибір приладдя дає змогу ретельно очищати керамічну плитку, кухонні плити, витяжки тощо, а також видаляти стійкі забруднення з вузьких щілин і стиків. До комплектації апарата входить насадка для підлоги EasyFix із шарніром для зручної роботи та пластинчастою підошвою, що гарантує чудові результати чищення. Полова серветка легко встановлюється на цій насадці за допомогою липучки та швидко знімається без контакту з брудом. 2-ступеневий регулятор подавання пари дає змогу адаптувати апарат до різних типів забруднень і поверхонь, що очищаються. Іншими особливостями апарата є тримачі для аксесуарів і можливість закріпити підлогову насадку разом із подовжувальними трубками та шлангом на час перерви в роботі.
Насадка для підлоги EasyFix із шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою
Пластинчаста підошва насадки гарантує оптимальне очищення будь-яких поширених у побуті твердих підлогових покриттів. Система фіксації серветок для підлоги із застібкою-липучкою дає змогу легко закріплювати серветки та замінювати їх, не вступаючи в контакт із брудом. Завдяки шарніру, ергономічна підлогова насадка дає змогу зручно прибирати користувачеві будь-якого зросту.
Швидке нагрівання
Тільки 30 секунд із моменту ввімкнення — і апарат уже готовий до роботи.
Робота без перерв і захист від накипу
Воду можна легко доливати в будь-який час, що унеможливлює некеровані перерви в роботі. Високоефективний картридж для захисту від накипу автоматично очищає заливну воду від солей кальцію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | нет данных |
| Вес | 3.1 кг |
| Возможность использования чистящего средства | Нет |
| Время нагревания | 30 сек |
| Диапазон мощности | 1501 - 2000 Вт |
| Длина шнура | 4 м |
| Защита от накипи | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Индикация готовности пара | Нет |
| Максимальное давление | 3,5 бар |
| Максимальное давление пара | 3 - 4 бар бар |
| Насадки и щетки | точечное сопло, круглая щетка, ручная, EasyFix /насадка для пола |
| Объем бака для воды | 1 л |
| Объем резервуара для воды | 0.51 - 1 л |
| Отключение при недостатке воды | Нет |
| Предохранительный клапан | Да |
| Размеры | 360 x 236 x 253 мм |
| Расход пара | нет данных |
| Регулировка расхода пара | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемный бункер для воды | Да |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочистителя | напольный |
| Цвет | белый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 9 919 ₴










