Усі знають, що смачне приготування вимагає часу, але прибирання не має. Сковорода Tefal Simply Clean була розроблена, щоб кожен день робити життя простішим: її поверхня зі 100% антипригарним покриттям забезпечує гладке та легке очищення, а низка покращених функцій забезпечує ідеальні результати приготування їжі.
Для такого типу сковорідок кришки не передбачені та не підходять.
100% легко чистити всередині та зовні
Відкрийте для себе легке очищення з посудом, яке має антипригарне покриття всередині та зовні, і з додатковим захисним покриттям, що запобігає обгорянню для легкого чищення за одну мить.
Титанове антипригарне покриття
Високоякісне титанове покриття Tefal має чудову антипригарну дію, забезпечуючи легке очищення та приготування, повністю зберігаючи поживні речовини та смак.
Сумісність із плитами: все, крім індукційних
Сумісна з усіма плитами, крім індукційних (газовими, електричними, керамічними).
Ергономічна ручка
Ергономічна ручка зі зручною підставкою для великого пальця забезпечує легке використання, додаючи неперевершеного комфорту під час приготування їжі.
Технология Thermo-Signal
Покращена технологія Thermo-Signal стає повністю червоною, коли сковорода досягає ідеальної початкової температури, забезпечуючи щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Глибока форма для повної зручності
Ідеально підходить для гостей або всієї родини, а її просторий дизайн спрощує приготування великих страв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4.3 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 26 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Нет |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 830 ₴






