Сучасний водонагрівач, продовження легендарної серії Flat Plus. У цій моделі зібрані найкращі технології Thermex: плоский дизайн, стійкі до корозії неіржавкі внутрішні баки та зручне сенсорне керування.
Економія простору: корпус сконструйований за технологією Double Tank. Завдяки цій технології водонагрівач стає плоским, займає мало місця і його легко розмістити навіть у малогабаритній квартирі.
Ефективна робота: 4 запрограмовані режими нагрівання розв'яжуть будь-яке поставлене завдання: прискорений, стандартний, економічний, режим захисту від замерзання NO FROST.
Висока надійність: внутрішній бак із неіржавкої сталі G.5 із захистом від корозії забезпечує стабільну та тривалу роботу водонагрівача.
Інформативна сенсорна панель керування: індикатори нагрівання, вмикання, режимів роботи й інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Інтелектуальний контроль: система самодіагностики та повідомлення про помилки.
Дизайн: сучасний стильний корпус у класичному білосніжному кольорі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нет данных |
| Время первоначального нагрева | нет данных |
| Высота | более 111 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 510 х 1240 х 268 мм |
| Защита (УЗО) | Да |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | более 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 17 748 ₴







