Завдяки компактним розмірам зручний відпарювач від First Austria є ідеальним супутником у дорозі та подорожах. Чи то блузки, костюми, чи штори з прасувальним пристроєм потужністю 1400 Вт, ви можете легко та швидко розпрасувати всі тканини та текстиль однією рукою.
Прасувальна поверхня з кераміки плавно ковзає по бавовну, поліестеру, шерсті та шовку без ризику опіку. Знімний резервуар легко наповнюється й має місткість 320 мл, тому у вас завжди достатньо води для потужного парового удару. Гаряча пара також усуває запахи з одягу та помітно освіжає його. Відпарювач має комбіновану щітку або насадки для щіток, які підходять для різних тканин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Вертикальная гладильная доска | отсутствует |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Вес | 0.87 кг |
| Вращение шнура на 360° | отсутствует |
| Время нагрева воды | нет данных |
| Давление пара | нет данных |
| Диапазон мощности | 1201-1400 Вт |
| Длина шланга | Нет |
| Длина шнура | 1.9 м |
| Дополнительные насадки | щетка для удаления ворса, для деликатных тканей |
| Защита от накипи | Да |
| Материал подошвы | пластик |
| Объем резервуара для воды | 0.32 л |
| Основная насадка | прямое испарение + глажка с паром |
| Паровой удар | Да |
| Постоянный пар | Да |
| Размеры | 27.5 х 10.5 х 13.5 см |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Регулятор подачи пара | Нет |
| Сила парового удара | 25 г/мин |
| Сила постоянной подачи пара | 25 г/мин |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Система самоочистки | Нет |
| Стойка-вешалка | Да |
| Съемный резервуар для воды | отсутствует |
| Термоперчатка | Нет |
| Тип отпаривателя | ручной |
| Цвет | белый с голубым |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴










