Компактний пароочисник Karcher SC 1 EasyFix — це модель 2-в-1 (з комплектом для очищення підлоги) і може використовуватися в будь-якому місці дому, а також очищає поверхні без використання будь-яких хімічних засобів.
Karcher SC 1 EasyFix очищає будь-які жорсткі поверхні в будинку та знищує 99,99% поширених у побуті бактерій. Завдяки компактним розмірам він ідеально підходить для швидкого та ретельного проміжного прибирання. Коли прибирання завершене, апарат може зберігатися там, де це необхідно, не займаючи водночас багато місця. Чи то меблі, плитка, варильні панелі, витяжки або дрібні щілини — потужний потік пари та широкий асортимент аксесуарів гарантують бездоганну чистоту. Завдяки комплекту для очищення підлоги EasyFix практичний ручний пароочисник можна швидко переобладнати для очищення підлоги. Навіть стійкі забруднення й жирові відкладення видаляються відразу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | нет данных |
| Вес | 1.58 кг |
| Возможность использования чистящего средства | нет данных |
| Время нагревания | 3 мин |
| Диапазон мощности | 1001 - 1500 Вт |
| Длина шнура | 4 м |
| Защита от накипи | нет данных |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Индикация готовности пара | Нет |
| Максимальное давление | 3 бар |
| Максимальное давление пара | 3 бар и менее бар |
| Насадки и щетки | ручная, круглая щетка, точечное сопло, для пола EasyFix, обтяжка из микроволокна, мощное сопло |
| Объем бака для воды | 0,2 л |
| Объем резервуара для воды | 0.5 л и менее |
| Отключение при недостатке воды | нет данных |
| Предохранительный клапан | Да |
| Размеры | 127 x 321 x 186 мм |
| Расход пара | нет данных |
| Регулировка расхода пара | Нет |
| Состояние | Новое |
| Съемный бункер для воды | Нет |
| Температура | нет данных |
| Тип пароочистителя | ручной |
| Цвет | белый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 4 799 ₴






