Покриття
2-шарове антипригарне покриття
Сумісність із джерелами тепла
Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити
Кришка
Так, у комплекті, із загартованого скла, зі спеціальними отворами для виходу пари та злиття рідини; із силіконовим кільцем, що захищає від від відколів і спеціальними силіконовими вставками, що захищають пальці від опіків.
Індикатор нагрівання
Так, QUICK FRY. У міру нагрівання сковороди змінюється колір індикатора. Щойно сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнута рівномірна та оптимальна температура для приготування страв.
Виготовлення
Методом лиття під тиском
Матеріал ручки
Бакеліт із Soft touch не нагрівається покриттям.
Покриття
Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free
Матеріал сковорідки
Литий алюмінієвий сплав 3003
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор нагрева | Да |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.77 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 6 см |
| Диаметр | 24 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | с крышкой |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | GEEHUA |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | 4.8 мм |
| Толщина стенки | 2.1 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 152 ₴





