
Водонагрівач Willer EV30DR серія Grand ( Білий ) 23332 DS
11 104 ₴
- Готово к отправке
- Код: EV30DR Grand-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плоский накопичувальний електричний водонагрівач із внутрішнім баком з емальованої сталі об'ємом 30 літрів. Обладнаний двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений з емальованої сталі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Особливості:
Система з двох ємностей, з'єднаних загальною проливанням води, теплоізоляцією та зовнішнім корпусом.
Внутрішня поверхня бака захищена шаром титанокварцової емалі (нанесення за температури 1000 °C).
Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану.
Плавне регулювання температури нагрівання.
Подвійний захист від перегрівання води (терморегулятор + термозахист).
Подвійний захищений (сухий) нагрівальний елемент.
Доступні режими потужності: 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт.
Вертикальне розміщення.
Гарантія на внутрішній бак 5 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.2 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцевая эмаль |
| Время первоначального нагрева | 42 мин |
| Высота | 51-69.9 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 450 х 585 х 270 мм |
| Защита (УЗО) | Нет |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал бака | нет данных |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | плоская |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 11 104 ₴









