Робот пилососить і миє жорстку підлогу одним рухом, щоб прибрати тонкий шар пилу, який щодня накопичується на підлозі. Він усуває більше дрібного пилу, ніж тільки внаслідок сухого прибирання, щоб підошви ваших ніг залишалися чистими, якщо ви пройдете босоніж.
Робот автоматично вивантажує бруд на станції автоматичного спорожнення менш ніж за 30 секунд за допомогою Philips Dual Wave. Завдяки особливому потоку повітря, що одночасно всмоктує і штовхає, нічого не залишається, навіть довге волосся. Станція містить 3,0-літровий одноразовий антиалергенний мішок, який може вмістити пил, волосся та інший бруд, зібраний упродовж 30 днів, щоб упродовж цього часу ви могли не турбуватися про спорожнення. Мішок можна гігієнічним способом утилізувати без хмари пилу — це ідеальне рішення для астматиків і алергіків.
Можете не перевіряти, чи все на шляху робота прибране, адже він виявляє й уникає дрібних предметів, наприклад взуття або іграшки, і ретельно прибирає навколо них, не застрягаючи та не стикаючись із речами.
Сучасний 3D-датчик TOF, розташований на передній частині робота, може виявляти об'єкти розміром 2,0 х 2,0 см (Ш х В). Крім того, 8 датчиків TOF на передньому бампері постійно виявляють, що лежить спереду та з боків робота. Датчики працюють навіть за слабкого освітлення, тому не потрібно залишати увімкнене світло, коли ви йдете з дому.
Робот і станція для автовивантаження сміття виготовлені з високоякісних матеріалів, завдяки чому вони легко впишуться в інтер'єр вашого будинку. Застосунок для роботи Philips HomeRun є зручним та інтуїтивно зрозумілим, що ідеально підходить для користувачів-початківців. Він містить покрокові інструкції та корисні відеоролики, які допоможуть вам використовувати роботу максимально ефективно. Застосунок взаємодіє з роботом, контролюючи його роботу, надаючи звіти та оновлюючи інформацію про результати прибирання, хай де ви будете, і показуючи в реальному часі, де робот прибирає.
Завдяки надзвичайно високій потужності 5000 Pa, робот-пилосос може підбирати велике сміття, як крихти, так і дрібний пил. Робот автоматично збільшує потужність всмоктування, коли заїжджає на килим або килимове покриття, щоб захопити дрібні частинки пилу глибоко в килимі.
Потужна літієво-іонна батарея ємністю 5200 мА·год забезпечує автономну роботу до 180 хвилин, тому від одного заряду можна прибрати до 185 кв. м. Коли батарея розрядиться, робот автоматично повернеться на станцію для заряджання. Щойно батарея зарядиться, він повернеться до місця, де зупинив роботу, щоб відновити прибирання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Philips |
| Вес | 4 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 241 - 360 минут |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 180 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Нет |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, док-станция с функцией автовыгрузки мусора, резервуар для воды, HEPA-фильтр, боковая щетка, сменные мешки (3 шт), насадка из микрофибры для влажной уборки (2 шт), инструкция |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 5000 Па |
| Мультикартография | Нет |
| Объем контейнера для воды | 240 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 260 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 х 350 х 97 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Нет |
| Составление карты помещения | Нет |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная навигация LDS |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | плитка, паркет, ламинат, кафель, линолеум, ковер |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 66 дБ дБ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 26 659 ₴










