Відкрийте для себе нову колекцію BaByliss Super-X Metal Series, розроблену, щоб запропонувати вам найкращу зачіску та догляд за волоссям, не виходячи з дому! Колекція Super-X Metal поєднує елегантні елементи та високоякісні технологічні елементи.
Високопродуктивна машинка для стриження волосся забезпечує виняткову продуктивність і професійні результати. Конічні напрямні допомагають створювати точні параметри різання, що ідеально підходять для змішування та створення ідеальних переходів. Трикутна форма корпусу дає волоссю вільно текти й у такий спосіб запобігає засміченню. Виняткова ємність літій-іонного акумулятора забезпечує понад 3 години автономної роботи навіть за нижчого рівня заряду. Цифровий дисплей показує, чи йде зарядка, і час роботи від батареї, що залишилася. Ви також можете зробити швидке заряджання упродовж 20 хвилин приблизно на 20 хвилин використання.
Контроль точності різання Неймовірний до +0,6 мм і легко змінюється за допомогою бічного важеля. З таким рівнем точності ви зможете стригти волосся з плавним переходом від короткого волосся до довгого. Машинка для стриження BaByliss E996E має 10 стандартних різальних напрямних заввишки від 1,5 до 25 мм, і на кожній різальній напрямній є етикетка; дві вушні вкладки, ліва та права, також є в комплекті.
Елегантний і ефективний
Нова машинка для стриження волосся BaByliss Super-X Metal Series E996E має ідеальні розміри, а також збалансовану вагу, що ідеально підходить для комфортного використання. Це чудове оновлення для всіх чоловіків, які хочуть доглядати та голитися вдома. Ручка має міцний, елегантний, але одночасно функціональний металевий корпус, що забезпечує неперевершену зручність у використанні.
Літій-іонний 3 години автономної роботи
Завдяки 3 годинам автономної роботи без дротів ви зможете зробити ідеальну зачіску без перерви. Перед першим використанням машинки для стриження BaByliss E996E серії X-Metal заряджайте акумулятор упродовж 3 годин. Максимальна ємність батареї буде досягнута тільки після трьох циклів заряджання та розряджання. Якщо ви забули зарядити його перед використанням, ви отримаєте приблизно 20 хвилин використання зі швидким заряджанням за 20 хвилин.
Ви самі контролюєте висоту зрізу
Регулюючи точність різання з боків, ви можете дуже зручно допомогти з точністю різання навіть під час різання. Щоб збільшити висоту стрижки, опустіть важіль. Ви маєте 5 позицій регулювання від +0,0 до +0,6 мм.
Леза з японської сталі
Леза з японської сталі забезпечують дуже точне різання та щоразу чудовий результат. Для оптимального різання ми рекомендуємо змащувати пристрій оливою між напрямними після кожного використання.
10 напрямних для різання
Машинка для стриження волосся має 10 стандартних різальних напрямних заввишки від 1,5 до 25 мм і різальна напрямна промаркована для більшої зручності використання. Машинка для стриження волосся також містить 2 точних напрямних для вух (ліве та праве вухо) і забезпечує ідеальне стриження волосся від вух до затишку.
Сучасні стриження
Для коротшого волосся ззаду та з боків, але довше зверху прикріпіть одну з 10 напрямних для стриження заввишки від 1,5 мм до 25 мм. Ви можете почати з потилиці та тримати напрямну для стриження близько до голови ковзними рухами вгору та зовні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вес | 274 г |
| Влажная очистка / Использование в душе | Да |
| Время зарядки аккумулятора | до 180 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 180 мин |
| Для бороды и усов | Нет |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Да |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Нет |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 25 мм |
| Максимальная длина стрижки | 21 - 30 мм |
| Минимальная длина | 1.5 мм |
| Минимальная длина стрижки | 1.1 - 2.5 мм |
| Ножницы | Нет |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | Машинка для стрижки волос |
| Тип установки длины | съемные + телескопические насадки |
| Футляр / Чехол | Да |
Информация для заказа
- Цена: 8 059 ₴










