
Водонагрівач Willer EV50DR серія Grand ( Білий ) 20974 DS
12 401 ₴
- Готово к отправке
- Код: EV50DR Grand-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бойлер Willer EV50DR Grand (об'єм 50 л) — надійний плоский водонагрівач із сучасним дизайном:
2 баки з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус, покритий емаллю, призначений для вертикального встановлення (підведення труб знизу), два захищені (сухих) ТЕНа в кожусі з емальованої сталі (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3 можливих режимів потужності: 2000/1200/800Вт.
Виробництво — Китай.
Крім самого бойлера, до комплекту постачання входить багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, посібник з експлуатації українською мовою, гарантійний талон.
Гарантія на внутрішній бак 5 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 23 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцевая эмаль |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 10 мин |
| Высота | 70-90.9 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 450 х 885 х 270 мм |
| Защита (УЗО) | Нет |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал бака | нет данных |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | плоская |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 12 401 ₴









